Rusya'da Kadınlar ile Para Karşılığı Yemek Yiyen Burak Özçivit Eşi Fahriye Evcen'i Kıskandırdı! Burak Özçivit Kalabalıktan Zor Çıkarıldı!

Türkiye'nin en başarılı ve yakışıklı erkek oyuncularından birisi olan Burak Özçivit olay oldu. Savaşta olan Rusya'da kadın hayranları ile ücret karşılığı yemek yiyen Burak Özçivit gündeme bomba gibi düştü. İşte Burak Özçivit'in o görüntüleri...

Rusya'da Kadınlar ile Para Karşılığı Yemek Yiyen Burak Özçivit Eşi Fahriye Evcen'i Kıskandırdı! Burak Özçivit Kalabalıktan Zor Çıkarıldı!

Başarılı oyunculuğu ile gündeme sık sık gelen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit Fahriye Evcen ile tanıştığı Çalıkuşu setinde aşık olmuş ve ikili daha sonra nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz sene oğulları Karan'ı kucaklarına alan çift bu defa farklı bir konuyla gündeme geldi. Bura Özçivit'in Rus hayranları ile yediği o yemek sosyal medyaya damga vurdu.

Rusya'da hayranları ile para karşılığı yemek yiyen Burak özçivit magazin gündemine bomba gibii düştü. Güzel ve başarılı oyuncu Fahriye Evcen ile evli olan Burak Özçivit'in o görüntüleri sosyal medyada olay olurken pek çok eleştiri aldı. Ünlü oyuncunun ücret karşılığı yemek yediği isimlerden bazılarının Playboy dergisinde yer alan isimler olmasın da oldukça ilgi çekti.

Burak Özçivit Para Karşılığı Hayranları ile Yemek Yedi!

Küçük Sırlar, Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl, Kara Sevda ve Kuruluş Osman gibi pek çok rol aldığı diziyle hem Türkiye'de hem de yurt dışında milyonlarca hayran edinen Burak Özçivit oyunculuk kariyeri ile birlikte hayran kitlesini git gide daha da arttırdı. Rusya'nın başkenti Moskova'da izdiham yaratan Burak Özçivit hayranlarıyla para karşılığında yemek yedi.

Ünlü oyuncu ücret karılığı bir restoranda hayranları ile yemek yerken görüntülendi. O görüntüler gündeme bomba gibi düşerken Burak Özçivit'in mekan çıkışı kalabalıktan arabaya zorla gittiği görüntülendi. Alınan tüm güvenlik önlemlerine rağmen kalabalığın arasında kalan Burak Özçivit'e hayranları ''Fahriye kıskanmadı m?'' yorumları geldi. Fahriye Evcen'le evliliğinden ikinci çocuğunu kucağına almaya gün sayan Burak Özçivit'in o anları çok konuşuldu.

Burak Özçivit Para Karşılığı Kimlerle Yemek Yedi?

Para karşılığında hayranları ile yemek yiyen Burak Özçivit'in yemek yediği o isimler ortaya çıktı. Bir dönem Playboy dergisinin kapağında yer alan ve şimdilerde şarkıcılık yapan Olga Buzova Burak özçivit'le yemek yediği anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Burak Özçivit'le yemek yediği anları sosyal medya hesabından paylaşan Olga Buzova "Fotoğraf çektirmek istedi. Kim olduğunu biliyor musunuz?" şeklinde bir yazı ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.