Resmi Gazete'de Yayımlandı: Bazı Kamu Kurumları ve Üniversitelerin Dolu-Boş Kadroları Değişti!

Resmi Gazete'de, bazı kamu kurumları ile Yükseköğretim Kurumlarında bulunan dolu ve boş kadrolar yayımlandı. Hangi kurumlarda kadro ihdası yapıldı?

Resmi Gazete'de Yayımlandı: Bazı Kamu Kurumları ve Üniversitelerin Dolu-Boş Kadroları Değişti!

Bazı kamu kurumları ile yükseköğretim kuruluşlarında bulunan dolu ve boş kadrolarda düzenleme yapıldı. Düzenlemeye ilişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi, Resmi Gazete'de yayımlandı.

ADALET BAKANLIĞI DEĞİŞİKLİK YAPILAN 5524 DOLU KADRO

Kontrolör, Şube Müdürü, Mali Hizmetler Uzmanı, Mütercim, Şoför, Şef, Memur, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Bilgisayar İşletmeni, Veri Hazırlama, ve Kontrol İşletmeni, Adalet Uzmanı, Sosyolog, Mühendis, Tekniker, Avukat, Hizmetli.

Değiştirilmesi istenen dolu kadrolar; Cezaevi Müdürü, Şef, İnfaz ve Koruma Başmemuru, Sayman, Memur, Ambar Memuru, İdare Memuru, İnfaz ve Koruma Memuru, Cezaevi Katibi, Bilgisayar İşletmeni, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Şoför, Denetimli Serbestlik Müdürü, Sosyal ÇalışmacıDiş Tabibi, Veternier Hekim, Psikolog, Pedagog, Sağlık Memuru, Sosyolog, Mühendis, Programcı, Teknisyen, Öğretmen, Teknisyen Yardımcısı, Hizmetli Aşçı, Kaloriferci.

Resmi Gazete'de Yayımlandı: Bazı Kamu Kurumları ve Üniversitelerin Dolu-Boş Kadroları Değişti!

DEĞİŞİKLİK YAPILACAK DİĞER KURUMLAR

Adli Tıp Kurumu Başkanlığı, Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü, Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Dışişleri Bakanlığı, Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı, İklim Değişikliği Başkanlığı, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü.

Sağlık Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı, Ticaret Bakanlığı, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu, Türkiye Uzay Ajansı, Türkiye Yazma Eserleri Kurumu Başkanlığı, Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı, Boğaziçi Üniversitesi, Harran Üniversitesi,

SONRAKİ HABER