QNB Finansbank Emeklilerin Yüzünü Güldürecek Promosyon Miktarını Açıkladı! Emeklilere Büyük Ödeme Fırsatı

Yeni yılın gelmesi ile birlikte bankalar emekli portföylerini genişletmek için harekete geçtiler. QNB Finansbank emekli promosyon kampanyası ile bir adım öne çıkmayı başardı. İşte detaylar...

QNB Finansbank Emeklilerin Yüzünü Güldürecek Promosyon Miktarını Açıkladı! Emeklilere Büyük Ödeme Fırsatı

Yeni yılla birlikte bankaların promosyon yarışı da devam ediyor. QNB Finansbank emeklileri kendi yanına çekmek için promosyon kampanyasına çok iyi hazırlandığını gösterdi. Ocak 2022 kampanyası ile birlikte Finansbank müşterisi olacak emeklilerin yanında olduğunu açıkladı.

Başvuru sürecinin Ocak ayının sonuna kadar geçerli olduğu belirlendi. İnternet. Şubesi, mobil şube ya da banka şubeleri üzerinden banka ile çalışmak istediğini söyleyen emeklilere özel promosyon rakamı heyecana neden oldu.

QNB FİNANSBANK EMEKLİ MÜŞTERİLERİNE 2.200 TL ÖDEME YAPACAK

QNB Finansbank tarafından hazırlanan 2022 kampanyası sonrasında maaş müşterisi olacak emeklilere 2.200 liraya kadar öneme yapılacak. Emeklilerin hızlı bir şekilde banka şubeleri aracılığıyla başvuru yapabilecekleri belirlendi. Başvuru sadece kimlik belgesi ile yapılabilecek.

Maaş taşıma işlemleri müşterilerin gözünde büyütebilecekleri zor bir işlem olmamakla birlikte ek belge ya da işleme gerek duyulmamaktadır. Emeklilerin 3 yıl boyunca banka ile çalışacaklarını ve maaşlarını bankadan alacaklarına dair söz vermeleri gerekiyor. Böylece promosyon ödemesinden yararlanabilecekleri gibi bankanın sunduğu avantaj ve imkanlardan da yararlanmak mümkün olacak.

QNB FİNANSBANK MAAŞA GÖRE ÖDEME PLANI HAZIRLADI

Her banka maaş tutarına göre promosyon ödemesini belirliyor. Yüksek emekli maaşı alanlara yüksek promosyon ödemesi yapılıyor. Maaş tutarı azaldıkça promosyon ödeme tutarı da azalıyor.

Yapılan değerlendirmelerde 1.499 liranın altında maaş alanlar QNB Finansbank tarafından 1450 liralık promosyon ödemesi alacaklar.

Aylık 2.499 liraya kadar alınan emekli maaşları için QNB Finansbank promosyon ödemesi 1850 lira olarak açıklandı.

Aylık 2500 lira ve üzeri maaş alanlar için net promosyon ödemesi 2.200 lira olarak açıklandı. Başvuruların bu süreçte ay sonuna kadar kimlik kartı ile yapılması gerekmektedir.

SONRAKİ HABER