QNB Finansbank 2022 Ocak kampanyasını duyurdu: Emeklilere 2 bin 200 TL ödeme yapılacak!

2021 yılının sonlarında yaşanan ekonomik dalgalanmalardan direkt olarak etkilenen grubun içinde yer alan emekli vatandaşlar, yeni dönemin gelmesi ile birlikte birçok banka kampanyası ile karşılaştı. Müşteri sayısını arttırmak isteyen bankalardan biri olan QNB Finansbank, Ocak 2022 kampanyası kapsamında emeklilere ödeme yapacağını duyurdu. İşte QNB Finansbank haberinin ayrıntıları…

QNB Finansbank 2022 Ocak kampanyasını duyurdu: Emeklilere 2 bin 200 TL ödeme yapılacak!

2022 yılında geçerli olacak olan emekli maaşı zammı 3 Ocak 2022 tarihi itibari ile TÜİK tarafından açıklanan enflasyon verileri sonucunda belirlenmişti. İlgili kurumun açıklamasından sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önderliğinde düzenlenen kabine toplantısı sonrasında emekliyi sevindiren başka bir açıklama daha yapılmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan en düşük emekli maaşının 2 bin 500 TL olarak belirlendiğini ve emekli maaşlarına yüzde 30,5 oranında zam uygulanacağını açıklamıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamasından sonra bankalar emekli müşterilerine yönelik çeşitli kampanyalar geliştirmeye başladı. Emekliler için kampanya geliştiren son banka QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank, yeni dönem itibari ile emeklilere ek ödemelerin yapılacağını duyurdu.

QNB Finansbank’tan Emekli Vatandaşlara 2 bin 200 TL’lik Ödeme!

Yeni dönem itibari ile zamlı emekli maaşlarının yatırılacağının öğrenen kamu bankaları ve diğer özel bankalar, dönem içerisinde ki emekli müşteri sayısını arttırabilmek amacı ile kampanya yarışına girdi. Bu kapsamda QNB Finansbank da emekliler için yeni bir kampanya geliştirdiğini ve kampanya sonucunda emekli vatandaşlara üst sınırı 2 bin 200 TL olan ödemelerin yapılacağını duyurdu.

QNB Finansbank Emekli Maaşı Promosyon Ödemeleri

Emekli maaşı promosyon ödemesi kapsamında bir kampanya geliştirmiş olduğunu duyuran QNB Finansbank, yeni dönem itibari ile ödeyeceği emekli maaşı promosyonlarını şu şekilde belirledi:
• Bin 500 TL’nin altında emekli maaşı alan vatandaşlara ödenecek olan promosyon: bin 450 TL
• 1.500-2.499 TL aralığında emekli maaşı alan vatandaşlara ödenecek olan promosyon: bin 850 TL
• 2 bin 500 TL ve üzeri emekli maaşı alan vatandaşlara ödenecek olan promosyon: 2 bin 200 TL

QNB Finansbank Promosyon Ödemelerinden Nasıl Yararlanılır?

QNB Finansbank’ın emekli vatandaşlara ödediği promosyonlardan yararlanmak için 31 Ocak 2022 tarihine kadar emekli maaşı hesabının ilgili bankaya taşınması gerekmektedir.