PTTAvm TMO 5 Litre Ayçiçek Yağı Tükendi Mi, Stoklar Ne Zaman Yenilenecek?

Türkiye'den artan ayçiçek yağı fiyatları sonrasında TMO tarafından satılan en ucuz ayçiçek yağı ürünlerine son 1 aydır vatandaşlar erişemiyor. PTTAvm TMO 5 Litre Ayçiçek Yağı Tükendi Mi, Stoklar Ne Zaman Yenilenecek?

PTTAvm TMO 5 Litre Ayçiçek Yağı Tükendi Mi, Stoklar Ne Zaman Yenilenecek?

PTTAvm TMO 5 Litre Ayçiçek Yağı Tükendi Mi, Stoklar Ne Zaman Yenilenecek? Türkiye'den artan ayçiçek yağı fiyatları sonrasında TMO tarafından satılan en ucuz ayçiçek yağı ürünlerine son 1 aydır vatandaşlar erişemiyor. Artan ayçiçek yağı fiyatları sonrasında vatandaşlar TMO üzerinden 5 litrelik ayçiçek yağı ürünlerini satın almaya başlarken son dönemlerde ise stok problemi yaşanıyor.

Toprak Mahsulleri Ofisi'nin 5 litrelik ayçiçek yağı ürünü son dönemlerde ePTT Avm'de stokta gözükmezken vatandaşlar ise stokların ne zaman yenileneceğini araştırmaya başladı. Özellikle uzun bir süre piyasada en ucuz fiyattan satışı gerçekleştirilen TMO 5 litrelik ayçiçek yağı satışları son dönemlerde tamamen azaldı. PTT AVM üzerinden gerçekleştirilen 5 litrelik ayçiçek yağı ürünleri stok bulunmazken vatandaşlar ise stokların ne zaman yenileneceğini araştırmaya başladı. İşte detaylar!

PTTAvm TMO 5 Litre Ayçiçek Yağı Tükendi Mi, Stoklar Ne Zaman Yenilenecek?

PTT Avm üzerinde Toprak Mahsulleri Ofisi üzerinden gerçekleştirilen online ayçiçek yağı satışları %100 oranında düştü. İnternette ki stoklar tamamen tükenirken vatandaşlar stok yenileme için PTT AVM ile görüşme gerçekleştirirken bu işlemlerin ise ne zaman gerçekleştirileceği sorgulanıyor.

Yurt genelinde Toprak Mahsulleri Ofisi'nin 5 litrelik ayçiçek yağı ürünleri online platformlarda PTT AVM üzerinden fiziksel olarak ise Tarım Kredi marketlerinde satışı gerçekleştiriliyordu. İnternet ortamlarında TMO 5 litrelik ayçiçek yağı ürünleri satışı şu an gerçekleştirilmiyor. Stok tükendi olarak internet ortamında yer alan bilgiler sonrasında vatandaşlar yeni stokları beklerken gelip gelmeyeceği de merak edilmeye başlandı.

TMO 5 litrelik ayçiçek yağı ürünleri PTT AVM üzerinde şu an tükendi olarak işaretlendi ve 1-2 ay kadar daha stokların yenilenmesi beklenmiyor.