PTT'den 36 Bin Liraya Kadar 60 Ay Vadeyle İhtiyaç Kredisi! Acil Nakit Arayanlara Dev Destek

Acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sunmak için PTT İhtiyaç Kredisi kampanyası sunan Denizbank, düşük faiz oranları ve uygun ödeme seçenekleri sunuyor!

PTT'den 36 Bin Liraya Kadar 60 Ay Vadeyle İhtiyaç Kredisi! Acil Nakit Arayanlara Dev Destek

Nakit sıkıntısı çekenlere finansman çözümleri sunmayı hedefleyen Denizbank, PTT işbirliği ile tüm emekliler için 60 aya kadar vade ve 36 bin TL’ye kadar anında nakit kredi desteği sunmaya hazırlanıyor. Ayrıca esnek ödeme seçeneklerine de sahip kredi kapsamında birçok avantaj da sağlanmaktadır.

PTT kredilerinde Denizbank üzerinden işlem yapmak isteyen vatandaşlar 2.000 TL’den 36.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecek. Krediden yararlanmak isteyen tüm emeklilerin maaşını PTT’den almaları yeterli olacak. Uygun faiz oranları ve kolay ödeme imkanları ile emeklinin tüm ihtiyaçlarına karşı Denizbank kredi fırsatları sunmaya devam ediyor.

Denizbank PTT İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Emekli maaşını PTT’den alan tüm vatandaşlar için düşük faiz oranları ile 36 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi tahsis edilecek. Yüzde 1,59’dan başlayan hesaplı faiz oranları ile 60 ay vade seçenekleri uygulanması hedefleniyor. Talep edilecek kredi miktarına göre farklı faiz hesapları yapılmaktadır. Ayrıca yine talep edilecek tutara göre vade seçenekleri de değişebilir.

2.000 TL – 5.000 TL arası kredi için yüzde 1,89, 5.001 TL - 10.000 TL arasında yüzde 1,69 ve 10.001 TL – 36.000 TL arasında ise yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları uygulanacaktır. Emeklinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen finansman seçeneklerinden yararlanmak için vatandaşların Denizbank üzerinden başvurularını yapmaları mümkündür.

PTT Kredisi Nasıl Alınır?

PTT kredisini Denizbank üzerinden almak isteyen vatandaşların PTT şubelerinden emekli maaşını alıyor olmaları yeterlidir. Bu şartın yanı sıra 80 yaşının altındaki tüm SGK emeklilerinin söz konusu ihtiyaç kredisi finansman seçeneklerinden yararlanması sağlanacak.

Başvuru işlemleri için PTT İhtiyaç Kredisi kapsamından yararlanacak vatandaşların en yakın PTT şubelerine giderek işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmeleri mümkündür. Sadece nüfus cüzdanı ile yapılacak başvurular dakikalar içinde tamamlanacaktır. Buna ek olarak PTT tarafından ihtiyaç kredisi için bazı belgeler ve başvuru formları da talep edilebilir. Gelişen bankacılık sistemleri ve altyapısı sayesinde kısa sürede tüm emeklilerin 36 bin liraya kadar anında ihtiyaç kredisini PTT üzerinden almaları mümkündür.