Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu TGRT - İhlas Holding istifa etti mi?

Türkiye'de dün akşam saatlerinde ortalık birbirine girerken ünlü isimlerin seks kaseti gündeme bomba gibi düştü. Peki Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu TGRT - İhlas Holding istifa etti mi?

Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu TGRT - İhlas Holding istifa etti mi?

Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu TGRT - İhlas Holding istifa etti mi? Türkiye'de dün akşam saatlerinde ortalık birbirine girerken ünlü isimlerin seks kaseti gündeme bomba gibi düştü. Sedat Peker'in uzun süredir medyada birçok kişinin seks kasedinin olduğu ve sapıkları ifşa edeceğini söylemişti. Dün Twitter'da Sedat Peker'e bağlı anonim hesaptan yayınlanan videoya göre ise Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu'nun görüntüleri ifşa edildi.

Gündemde şok etkisi yaratan Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu'nun görüntüleri çok konuşuldu. Daha önce İzmir 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı olan Rasim Kaan Aytoğu sonrasında ise milletvekili olamamıştı. Türkiye'de ise TGRT ve İhlas Holding'de CEO olarak çalışan Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu'nun görevinden istifa edip etmediği merakla araştırılıyor. Peki Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu TGRT - İhlas Holding istifa etti mi? İşte tüm detaylar..

RASİM KAAN AYTOĞU GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ Mİ?

Gündeme Rasim Kaan Aytoğu'nun görüntüleri bir anda düşerken görevinden istifa edip etmediği araştırılıyor. Kişi konu ile ilgili herhangi bir açıklama yapmazken neler olacağı merakla araştırılıyor. Seks kasetleri ile ilgili bazı AKP'li isimlerden montaj açıklamaları gündeme düşerken medya dünyasında ise bir sessizlik yaşanıyor.

İhlas Holding web sayfası ise bakıma alındı. Daha öncesinde Yönetim kurulu ve Yönetim listesi aralarında ismi yer alan Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu'nun çıkan görüntüleri sonrasında ise web sitesi anında bakıma girdi.

Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise kişinin görevinden ayrılıp ayrılmadığı araştırılıyor. Gün içerisinde konu ile ilgili kanaldan veya holding tarafından açıklama gelmesi yönünde bir hareketlilik var.