Pitbull Saldırısına Uğrayan 4 Yaşındaki Asiye'nin Kan Donduran Görüntüleri Ortaya Çıktı! Annesi Köpek Taklidi Yaptırdı, Tasma Taktı!

Geçtiğimiz aylarda Gaziantep'te Pitbull cinsi köpek saldırısına uğrayan ve gündemde oldukça konuşulan 4 yaşındaki Asiye'nin annesiyle ortaya çıkan o görüntüleri resmen kan dondurdu. 4 Yaşındaki Asiye'ye annesinin tasma taktığı, köpek taklidi yaptırdığı ortaya çıktı. O görüntüler gündemde resmen bomba etkisi yarattı.

Pitbull Saldırısına Uğrayan 4 Yaşındaki Asiye'nin Kan Donduran Görüntüleri Ortaya Çıktı! Annesi Köpek Taklidi Yaptırdı, Tasma Taktı!

Gaziantep'te geçtiğimiz aylarda Pitbull cinsi köpek saldırısına uğrayarak yaralanan 4 yaşındaki Asiye tüm Türkiye tarafından çok konuşulmuştu. Saldırı sonucu ağır yaralanan minik Asiye'nin ortaya çıkan o görüntüleri gündeme damga vururken sosyal medya kullanıcılarından büyük tepkiler geldi. Asiye'nin boynuna tasma takılı, elleri bağlı ve köpek taklidi yaptığı görülen o görüntüleri kan dondurdu.

4 Yaşındaki minik Asiye'nin Pitbull saldırısına uğramadan önceki görüntüleri resmen yürek sızlattı. Asiye'nin ortaya çıklan video ve görüntükleri pek çok kişi tarafından tepki görürüken sosyal medya kullanıcıları Asiye'nin ailesinden alınmasını istedi. Videoda minik Asiye'nin annesi rtarafından elleri, kolları bağlanmış görüntülerinin yanı sıra videoda dile getirdiği cümleler yürek yaktı.

Asiye Ailesinden Alınacak mı?

Gaziantep'te iki Pitbull cinsi köpeğin saldırısı sonucu ağır yaralanan ve Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesine sevk edilen Asiye geçirdiği operasyonlar sonrası taburcu edilerek evine gönderilmişti. O saldırı anları sosyal medyada oldukça konuşulan Asiye'nin annesiyle videoları ortaya çıktı. Asiye'nin elleri, kollarının bağlı olduğu, boynuna tasma takılarak köpek taklidi yaptırıldığı o görüntüler büyük tepkiye neden olurken sosyal medya kullanıcıları Asiye'nin ailesinden alınmasını istedi.

AsiyeA.'nın Pitbull saldırısı öncesi çekilen video ve görüntüleri gündeme damga vurdu. Belli zaman aralıklarıyla elleri, kolları bağlanan, boynuna tasma takılan ve psikolojik şiddete maruz kalan 4 yaşındaki Asiye'nin o anları yürek burktu. Boynuna tasma takıldığı görülen o görüntülerin dışında ortaya çıkan videoda annenin Asiye'ye kurduğu cümleler gündem oldu.

Asiye'ye Anneden Psikolojik Şiddet!

Pitbull Saldırısına Uğrayan 4 Yaşındaki Asiye'nin Kan Donduran Görüntüleri Ortaya Çıktı! Annesi Köpek Taklidi Yaptırdı, Tasma Taktı! - Resim : 1

Elleri ve kolları bağlı görüntülerinin yanı sıra annesinin kendisine küfür ederek psikolojik şiddet uyguladığı videolarda ortaya çıkan Asiye bebek Türkiye'nin gündemine oturdu. Annesinin videoda Asiye'ye "Sana bundan sonra telefon yasak, park yasak, dışarı çıkmak yasak, çocuk yüzü görmek yasak. Bundan sonra seni bu odaya kilitleyeceğim, önüne de buradan it gibi yiyeceğini koyacağım. Orada oturup yiyeceksin. Oyuncak yasak, dışarı yasak, çocuk yasak" dediği duyuldu.

Cumhuriyet’ten Rabia Azra Sözcü’nün haberi doğrultusunda, görüntülerin ardından aile açıklama yaptı.

"Asıl adı Asiye değil aslında Asya. Asya Youtube'da videolar izleyip oradan gördüklerini bize yaptırıyordu. Biz de oyun oynuyorduk. Görüntülerde arkada oyuncakların olduğunu da görmüşsünüzdür. Ben onu ne zorluklarla dünyaya getirdim. Asla bir şiddet söz konusu değil. Ben bir anneyim, kızarım da bağırırım da... Tanımadığı insanların peşinden gittiği için uyarmak suç mu?"

Baba Hüseyin A., "Bu görüntüleri eskiden temizlik görevlisi olarak çalıştığımız sitenin sekreteri olan S.B. isimli kişi yaydı. Saldırıdan sonra 5 buçuk ay cezaevinde kalmıştı. İki üç gün önce bizimle anlaşmak istediler anlaşmayınca da görüntüleri yaymışlar. Gaziantep Valiliği'ne durumu bildirdik. Bizim bir korkumuz yok. Zeynep kötü bir anne olsa o gün canı pahasına Pitbull'un ağzından Asya'yı alır mıydı? Madem şiddet gördüğünü söylüyorlar, bu görüntüler saldırıdan da önce çekilmiş neden şimdi ihbar etmişler? Art niyetli olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Pitbull Saldırısına Uğrayan 4 Yaşındaki Asiye'nin Kan Donduran Görüntüleri Ortaya Çıktı! Annesi Köpek Taklidi Yaptırdı, Tasma Taktı!Pitbull Saldırısına Uğrayan 4 Yaşındaki Asiye'nin Kan Donduran Görüntüleri Ortaya Çıktı! Annesi Köpek Taklidi Yaptırdı, Tasma Taktı!