Petrol Ofisi ve ING'den 1 Aylık Yakıt Harcamasının 500 TL'si Karşılanacak! Akaryakıt Kampanyasında Görülmemiş Destek!

Akaryakıta gelen zamlar sonrasında bankalar ve akaryakıt istasyonları harekete geçti. 1 aylık yakıtınızın 500 TL’sini ING’den kazanmak için başvurunuzu hemen yapın…

Petrol Ofisi ve ING'den 1 Aylık Yakıt Harcamasının 500 TL'si Karşılanacak! Akaryakıt Kampanyasında Görülmemiş Destek!

Petrol Ofisi ve ING Bank işbirliği ile akaryakıt harcamalarına özel cazip teklifler araç sahiplerinin yüzünü güldürmeyi başardı. 12 boyunca her ay 500 TL yakıt alımını ING Bank Kredi Kartı ile gerçekleştirenlere özel 500 TL hediye kazanma şansı sunulacak.

Son aylarda akaryakıt fiyatlarına gelen üst üste zamlar nedeniyle birçok kişi araçlarının depolarını doldurmakta güçlük çekiyor. Öte yandan Petrol ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre, sadece geçtiğimiz kasım – aralık ayında 800’den fazla akaryakıt istasyonunun kapandığı ifade edilmişti. Petrol Ofisi ve ING’den gelen destek ise vatandaşların yakıt harcamalarına bir nebze destek olmayı hedefliyor.

Petrol Ofisi ING Bank Akaryakıt Kampanyası

Petrol Ofisi istasyonlarından 12 ay boyunca gerçekleştirilecek 500 TL yakıt alımının ING Bank Kredi Kartı ile mobil ödeme üzerinden yapılması sözü verenlere, anında 500 TL hediye veriliyor. 1 yıl boyunca ING Kredi Kartı ile Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden yapılacak en az 500 TL yakıt harcaması sözü üzerine sunulan destek ile vatandaşların çok daha rahat akaryakıt alması sağlanacak.

Kampanyaya katılım sonrasında ING kredi kartına ‘’PO Aylık Yakıtınız Bizden’’ açıklaması ile 500 TL anında yatırılmaktadır. 2022 Haziran ayına kadar devam edecek kampanya kapsamında vatandaşların 1 aylık yakıtının 500 TL’si ING Bank tarafından hediye edilecek.

ING Kredi Kartına BP’den 30 TL İndirim

ING Bank kredi kartı ile farklı akaryakıt istasyonlarından yapılacak akaryakıt harcamaları için de cazip indirim ve puan kazanma fırsatları sunuluyor. BP istasyonlarından ayrı günlerde 4 defa yapılacak 150 TL harcamaya özel, Bonus üyesi BP istasyonlarından 30 TL indirim kazanma şansı sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ‘’BP’’ yazarak 2205’e SMS göndermesi yeterlidir. 15 Şubat 2022 tarihine kadar geçerli kampanya ile BP istasyonlarından 30 TL indirim kazanmak isteyenler ING kredi kartları ile harcamalarını yapabilirler. ING Pegasus BolBol Kart ve ING Bonus Kart sahipleri kampanyadan yararlanabilirler.