Paycell Salla Topla nedir, nasıl yapılır? Salla Topla olmuyor çözümü

Turkcell'in Paycell Salla Topla nedir, nasıl yapılır? Salla Topla olmuyor çözümü

Paycell Salla Topla nedir, nasıl yapılır? Salla Topla olmuyor çözümü

Paycell Salla Topla nedir, nasıl yapılır? Salla Topla olmuyor çözümü - Turkcell'e bağlı hizmet veren Paycell platformu online ve yüz yüze alışverişleri destekleyen ödeme çözümü hizmetleri olarak biliniyor. Paycell'e kullanıcılar cep telefonu numarası, kart numarası ve ödeme yöntemlerini eşleştirmektedir. Bu hizmet ile birlikte ödemeler artık bir numaraya bağlı olarak devam eder. Burada tüm müşteri verileri şifrelenir ve güvenlik standartlarına uyumlu olarak saklanmaktadır.

Bugün milyonlarca Turkcell kullanıcısına gönderilen sms mesajı ile birlikte Paycell'in Salla Topla hizmeti duyuruldu. Kullanıcılara App Store'da geçerli olmak üzere 10 TL hediyesi veren Paycell'in Salla Topla hizmeti araştırılıyor. Peki Salla Topla nedir, nasıl yapılır? İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

PAYCELL SALLA TOPLA NEDİR?

Paycell’liler salladıkça hediyeleri topluyor! Siz de Paycell uygulamasına giriş yapın, Salla Topla ile hediye para, internet paketi veya Paycell Puan hediyelerinden birini kazanın!

  • Paycell’liler salladıkça hediyeleri topluyor! Siz de Paycell uygulamasına giriş yapın, Salla Topla ile hediye para, internet paketi veya Paycell Puan hediyelerinden birini kazanın!
  • Paycell uygulamasında Ana Sayfada yer alan Salla Topla ikonuna tıklayıp telefonunuzu sallayarak hediyenizi alabilirsiniz.
  • Hediye alma hakkı her Perşembe saat 00.00’da yenilenir ve bir sonraki Çarşamba 23.59’a kadar geçerli olur.
  • Her müşterinin 1 hafta içinde yalnızca bir kere hediye kazanma hakkı vardır.
  • Kampanya kapsamında verilen Puan ve hediye paradan kalan miktarın sorgusu Paycell uygulaması üzerinden yapılabilir.
  • Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı an başlar.
  • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

SALLA TOPLA NASIL KULLANILIR?

Turkcell tarafından gelen bilgilere göre; Paycell uygulamasında Ana Sayfada yer alan Salla Topla ikonuna tıklayıp telefonunuzu sallayarak hediyenizi alabilirsiniz. Hediye alma hakkı her Perşembe saat 00.00'da yenilenir ve bir sonraki Çarşamba 23.59'a kadar geçerli olur. Her müşterinin 1 hafta içinde yalnızca bir kere hediye kazanma hakkı vardır.