Oyuncu çiftin başarısı görülmeye değer! Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı'nın Youtube kanalı Noluyo Ya 4 milyon aboneye ulaştı!

Son yılların yükselen kanalları arasında yer alan Noluyo Ya kanalı bugün 4 milyon aboneye ulaştı. Bugün bu gelişmeleri ise Fırat Albayram resmi Twitter hesabından duyurdu. Oyuncu çiftin başarısı görülmeye değer! Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı'nın Youtube kanalı Noluyo Ya 4 milyon aboneye ulaştı!

Oyuncu çiftin başarısı görülmeye değer! Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı'nın Youtube kanalı Noluyo Ya 4 milyon aboneye ulaştı!

Oyuncu çiftin başarısı görülmeye değer! Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı'nın Youtube kanalı Noluyo Ya 4 milyon aboneye ulaştı! Son yılların yükselen kanalları arasında yer alan Noluyo Ya kanalı bugün 4 milyon aboneye ulaştı. Bugün bu gelişmeleri ise Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı resmi Twitter hesabından duyurdu. Evli çiftin Twitter hesaplarından yaptığı duyuru ile birlikte 4 milyon aboneye ulaştıklarını açıkladılar.

20 Eylül 2016 tarihinde Youtube kanallarını oluşturan çiftin kısa süre içerisinde elde ettiği bu başarı sosyal medyada büyük ilgi topladı. Özellikle Youtube'a başladıkları günden bu yana geçen sürede çektikleri videolar ile Türkiye gündemine zaman zaman düşen ve oyuncu olmalarına rağmen dijital platformlarda ki hareketliliklerini sürdüren başarılı çift şimdilerde ise kendilerine ait bir dijital kanalda 4 milyon abonelerini kutluyorlar.

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı 4 milyon aboneye ulaşmalarını işte bu tweetlerle kutladılar.

Oyuncu çiftin başarısı görülmeye değer! Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı'nın Youtube kanalı Noluyo Ya 4 milyon aboneye ulaştı!Oyuncu çiftin başarısı görülmeye değer! Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı'nın Youtube kanalı Noluyo Ya 4 milyon aboneye ulaştı!

Youtube'da toplamda bugüne kadar 360 video çeken Noluyo Ya kanalı bu videoların karşılığında ise 786.149.788 kez izlenirken 4 milyon aboneye ulaştılar. Çektikleri videolar ve karakterleri ile taraflı tarafsız herkesin sevgilisi olan çiftin sosyal medyada ki etkinlikleri ise çok seviliyor. Her çektikleri videolarda milyonlarca izlenme yakalayan çiftin bu başarısı uzun süredir devam ettirdikleri istikrarlada bağlantılı.

Özellikle son aylarda çektikleri şehirlerde ki yemek videoları ile sosyal medyada sık sık gündeme gelen Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı'nın bugün 4 milyon aboneye ulaşırlarken elde edilen bilgilere göre de ikilinin bugün evlilik yıldönümü olduğu öğrenildi. Fırat Albayram 4 milyon abone kutlama tweetinde şu ifadelere yer verdi. "Evlilik yıldönümümüzde en güzel hediye canlardan geliyor."