Otomobil Satışlarında Yeni Dönem! Hyundai 29 bin 400 TL'ye Varan İndirim ve Düşük Faizli Finansman Sağlıyor

Hyundai'ın sevilen İ20 modellerinde geçerli olmak üzere 29 bin 400 TL'ye varan indirim uygulanmaya başladı. Ayrıca yüzde 0,99'dan başlayan faizlerle finansman sağlanacak…

Otomobil Satışlarında Yeni Dönem! Hyundai 29 bin 400 TL'ye Varan İndirim ve Düşük Faizli Finansman Sağlıyor

Türkiye’de otomobil fiyatlarının son günlerde ciddi bir artış yaşaması, büyük otomobil firmalarını da harekete geçirdi. Türkiye’nin sevilen ve en çok tercih edilen otomobil markalarından biri olan Hyundai, sıfır otomobil kampanyalarına, artan fiyatlara rağmen devam ediyor.

Düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile finansman desteği de sunarak Aralık ayı boyunca, otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar için cazip teklifler sunulmaya devam ediyor. Ayrıca yüksek oranda indirim fırsatlarının da yer aldığı kampanyaya Aralık ayı bitmeden herkes başvuru yapabilecek.

Hyundai’dan Aralık Ayına Özel İndirim Kampanyası

Hyundai İ20 model otomobillerde geçerli olmak üzere, 31 Aralık 2021 tarihine kadar 29 bin 400 TL’ye varan indirim fırsatları uygulanmaya devam ediyor. Aralık ayına özel indirimli fiyat listelerini belirleyen Hyundai, İ20 modelleri için indirimli fiyatlar ve cazip finansman seçenekleri sunmaya devam ediyor.

Ayrıca cazip finansman fırsatlarının da yer aldığı kampanya ile otomobil fiyatlarında yaşanan artış sonrasında hayallerini ertelemek zorunda kalan çok sayıda vatandaş için hesaplı tarifler uygulanmaya devam ediyor. Türkiye’de sıfır km ve ikinci el piyasalarda yaşanan fiyat artışından vatandaşların etkilenmeden araç sahibi olmasını hedefleyen Hyundai, birçok farklı binek, SUV ve ticari araçta da benzer indirim kampanyalarına devam ediyor.

Düşük Faiz Oranlarıyla Taşıt Finansmanı

Hyundai İ20 model araçlarda kullandırılmak üzere yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile 55 bin TL’ye 12 ay vade ile finansman desteği de sağlanması hedefleniyor. 29 bin 400 TL’ye varan indirimler ve 55 bin TL’ye kadar düşük faizli finansman desteği ile Hyundai herkesin araç sahibi olmasını sağlayacak.

Hesaplı taşıt kredileriyle araç satın almak isteyenlere 31 Aralık tarihine kadar destek sağlayan Hyundai, İ20 modeli dışında Kona, Tuscon ve H – 100 modellerinde de cazip indirimler uygulamaya devam ediyor. Ticari araç alımlarında H – 100 modeli için araç alımını şimdi yapanlar 2022’nin Temmuz ayında ödemelerini yapmaya başlayabilecekler.