Otomobil Fiyatları Düştü Mü? 2021 Model Araçlarda Faizsiz Taşıt Kredisi! Opel'den Cazip İndirimler!

Otomobil fiyatlarında dev markaların indirimleri devam ediyor. 292 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Opel’den cazip indirim ve finansman seçenekleri sunuluyor…

Otomobil Fiyatları Düştü Mü? 2021 Model Araçlarda Faizsiz Taşıt Kredisi! Opel'den Cazip İndirimler!

Türkiye’de son dönemde artan sıfır km araç fiyatları nedeniyle vatandaşlar ikinci el piyasalara odaklanmaya başladı. Burada da fiyatların artan talep sonrasında yükselmesi nedeniyle vatandaşlar araç alma hayallerini ertelemeye başladı. Opel ise yeni indirim ve finansman seçenekleri ile herkesi araç sahibi yapmaya hazırlanıyor.

Opel’in sevilen ve en çok tutulan modelleri arasında yer alan Corsa, Insıgnıa, Combo, Mokka ve Crossland modellerinde indirimli fiyatların yanı sıra yüzde 1’in altında faiz oranları ile en uygun taşıt kredileri de sağlanmaktadır.

2022 Opel Ocak Ayı Fiyat Listesi

Otomobil markalarının Ocak 2022’ye özel indirim fırsatları ve cazip kampanyaları sonrasın vatandaşlar yeni bir otomobil satın almak için harekete geçti. Uzun süredir yüksek fiyatlar nedeniyle sıfır araçlarını yanına bile yaklaşamayan vatandaşlar, kurun yeniden sakinlemesi ve ardından gelen indirimler nedeniyle en uygun otomobil kampanyalarını araştırmaya başladı.

Yeni yılda avantajlı fiyatlar ile satışa çıkan Opel modelleri arasında 292 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 0 faiz oranları ile faizsiz taşıt kredisi avantajları uygulanıyor. Opel fiyat listesi ise kısaca şu şekilde:
• Opel Corsa Fiyatı: 379.900 TL
• Opel Crossland Fiyatı: 456,900 TL
• Opel Yeni Mokka Fyatı: 554,900 TL
• Opel Grandland X Fiyatı: 660,900 TL
• Opel Insıgnia Fiyatı: 779,900 TL
• Opel Combo Life Fiyatı: 371,900 TL
• Opel Combo Cargo Fiyatı: 292,900 TL
• Opel Yeni Vivaro City Van Fiyatı: 441,900 TL

Opel’de Faizsiz Taşıt Kredisi

2021 model yılı araçlar için 75 bin TL, 12 ay vade ve yüzde 0 faiz oranları ile faizsiz finansman seçenekleri sunuluyor. Ayrıca 2022 model araçlarda ise yüzde 0,99 faiz oranları ile destek sağlanmaya devam ediyor. Artan taşıt fiyatları sonrasında otomobil markalarının anlaşmalı finansman kuruluşları ve bankalar ile vatandaşlara sağladıkları krediler sayesinde birçok kişi yeni yılda daha rahat araç sahibi olabilecek. İndirimlerin önümüzdeki dönemde de devam etmesi bekleniyor.