ÖSYM yayınladı: AYT soru kitapçığı ve cevap anahtarına erişilemiyor! AYT soru kitapçığı ve cevap anahtarı 2022

ÖSYM tarafından bu akşam saatlerinde yayınlanan soru kitapçığı ve cevap anahtarı kısa süre içerisinde rekor tıklanma aldı. Öğrenciler AYT soru kitapçığı ve cevap anahtarına erişemezken detaylar ise kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

ÖSYM yayınladı: AYT soru kitapçığı ve cevap anahtarına erişilemiyor! AYT soru kitapçığı ve cevap anahtarı 2022

ÖSYM tarafından bu akşam saatlerinde yayınlanan soru kitapçığı ve cevap anahtarı kısa süre içerisinde rekor tıklanma aldı. Öğrenciler AYT soru kitapçığı ve cevap anahtarına erişemiyor. AYT 2022 temel soru kitapçığı ve cevap anahtarına erişim olmazken detaylar kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

Alan Yeterlilik Testi bugün 19 Haziran 2022 Perşembe günü saat 13:15'de tamamlandı. Öğrenciler sınavın tamamlanmasının ardından bugün gün içerisinde temel soru kitapçığı ve cevap anahtarı için araştırmalar yaparken AYT 2022 cevap anahtarına erişim yapılamıyor. ÖSYM bu konu ile ilgili düzenleme gerçekleştiremezken detaylara Kamu Gündemi editörleri erişti.

AYT 2022 TEMEL SORU KİTAPÇIĞI VE CEVAP ANAHTARI

ÖSYM yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

2022-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2022-YKS) Oturumları Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarlarına bu paylaşımın altındaki linklerden ulaşabilirsiniz.

YKS 2. Oturum Alan Yeterlilik Testleri (AYT) Temel Soru Kitapçığı ve Cevap Anahtarı için tıklayınız: https://www.osym.gov.tr/yks_2022_ayt.pdf