Opel'den Ocak Ayına Özel Binek, Ticari ve SUV Araçlarda İndirim! Üstelik Yüzde 0 Faizli Kredilerle!

Otomobil fiyatları düşmeye devam ediyor. Opel’in sevilen modellerinde indirimler ve faizsiz kredi destekleri devam ediyor…

Opel'den Ocak Ayına Özel Binek, Ticari ve SUV Araçlarda İndirim! Üstelik Yüzde 0 Faizli Kredilerle!

Türkiye’de otomobil sektöründe yaşanan birçok sorun ve bazı ekonomik sorunlar araç fiyatlarının ciddi oranda artış göstermesine neden oldu. Ancak ÖTV düzenlemeleri ve kurun yeninden dengelenmesinin ardından firmalardan cazip kampanyalar gelmeye devam ediyor.

Opel ailesinin sevilen birçok modelinde geçerli olmak üzere yüzde 0 faiz oranları ile kredi destekleri de sağlanarak en uygun fiyat avantajları ile araç sahibi olmak isteyenlere cazip seçenekler sunuluyor. Opel başta olmak üzere birçok otomobil markası tarafından indirimli fiyatlar ve faizsiz kredi desteği seçenekleri Ocak ayı boyunca sunulacak. Cazip fırsatlardan yararlanarak araç sahibi olmak için Ocak ayı bitmeden başvuruların yapılması gerekecek.

Opel’den Herkesi Araç Sahibi Yapacak Kampanyalar!

Opel’in sevilen modellerinden Crossland ve Yeni Mokka modellerinde geçerli indirimli fiyat avantajları ve cazip kredi fırsatları sunuluyor. Özel teklifler ile sevilen Opel araçlara sahip olmak için tercih edeceğiniz kredi desteği ise rahat bir ödeme dönemi geçirilerek dilediğiniz araca sahip olma sürecinizi kolaylaştıracaktır.

Yeni Opel Mokka modellerinde geçerli olmak üzere 554 bin 900 TL’den başlayan fiyat avantajları ve 75.000 TL’ye, 12 ay vade seçenekleri ve yüzde 0 faiz oranları ile faizsiz finansman desteği sunuluyor. Crossland modellerinde ise 400 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları 60.000 TL kredi ve 12 ay vade seçenekleri ile araç sahibi olmanın kolay yolu sunuluyor.

Opel Ticari Araçlarda İndirimler Devam Ediyor!

Opel’in binek ve SUV kampanyalarının yanı sıra ticari araçları için de kampanya fırsatları devam ediyor. Combo Cargo, Yeni Vivaro ve Combo Life araçlar için faizsiz taşıt kredisi avantajları ile satın alma avantajları sunuluyor.
75.000 TL kredi, 12 ay vade ve yüzde 0 faiz oranları ile Opel ticari araçlarda geçerli indirim avantajlarından ve faizsiz kredi fırsatlarından kolayca yararlanabilirsiniz. Opel’in sevilen pek çok modeli için başlatılan indirim kampanyaları ve düşük faiz fırsatları birçok kişinin 2022 yılında araç sahibi olmasını sağlamayı hedefliyor.

SONRAKİ HABER