Opel Corsa'larda rakipsiz, indirimli fiyat! 1 Ağustos 2022 Opel Corsa fiyat listesi

Türkiye'de büyük bir pazar payına sahip olan Opel'in en çok satan modellerinden olan Corsa için yeni bir gelişme yaşandı. Opel, Corsa modellerindeki fiyatları düşürdü. Detaylar haberin devamında...

Opel Corsa'larda rakipsiz, indirimli fiyat! 1 Ağustos 2022 Opel Corsa fiyat listesi

2021 yılının son çeyreği ve 2022 yılının başından bu yana devam eden enflasyon artışı ve döviz kurunda yaşanan yukarı yönlü ivmelenme nedeniyle otomobil fiyatları büyük ölçüde arttı. Çok sayıda vatandaş için sıfır otomobil almanın hayal olduğu günlerde vatandaşlar ise ikinci el piyasasına yöneldi.

Ancak sıfır km otomobillerde yaşanan fiyat artışları ikinci el otomobil fiyatlarına da büyük ölçüde yansıdı. Çok sayıda vatandaş kredilendirme ya da vadeli ödeme seçenekleri nedeniyle yeniden ikinci el otomobillerden sıfır km otomobillere yönlendi.

Opel, Ağustos ayına hızlı başladı! Opel Corsa'larda rakipsiz fiyat!

Ancak araç fiyatlarındaki büyük artışlar nedeniyle araç sahibi olmak için büyük hesaplar yapan kişiler için yaşanan bir gelişme dikkat çekti. Türkiye'nin en çok satan modellerinden olan Opel Corsa'larda büyük indirime gidildi. Pazar payında önemli bir yere sahip olan Opel'in yeni kampsanyası ile vatandaşların sıfır km araç sahibi olabilmeleri için zemin hazırladığını duyurdu.

Opel tarafından hazırlanan yeni fiyat listelerinde Corsa modellerinin 500 bin TL tutatının altında satışa çıkacak olması dikkat çekti. Çok sayıda vatandaşın heyecan ve merakla beklediği otomobil kampanyaları arasında dikkat çeken bu kampanyaya ilişkin detaylar ve satır başları ise haberin devamında, Kamu Gündemi'nde...

Opel, Ağustos ayına hızlı başladı! Opel Corsa'larda rakipsiz fiyat!

OPEL CORSA'LARDA BÜYÜK KAMPANYA!

Opel markasına aiit Corsa modellerinde uygulanan yeni fiyat politikası ile Opel'in geçtiğimiz dönemlerde de tercih ettiği fiyat performans politikasında artış yaşandı. Uygun fiyattan sıfır km otomobil sahibi olmak için sunulan kampanyaların Opel'in Corsa modellerinde geçerli olması kararlaştırıldı.

3 farklı paket ile ortaya çıkan Opel Corsa modelleri; Edition, Elegance ve Ultimate isimli paketler ile müşteri karşısına çıkan Opel Corsa modellerinde baz paket olan Opel Corsa Elegance müşterilere uygun bir fiyattan satılıyor.

1 Ağustos 2022 tarihi ile Opel Corsa fiyat listesi şu şekilde;

  • 1.2 75 HP BENZİN MT5 ELEGANCE: 488.900 TL
  • 1.2 100 HP BENZİN AT8 EDITION ELEGANCE: 564.900 TL
  • 1.2 130 HP BENZİN AT8 ULTIMATE: 644.900 TL

Opel, Ağustos ayına hızlı başladı! Opel Corsa'larda rakipsiz fiyat!

Fiyatlar 1 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla geçerli olup tarih farkı nedeniyle değişkenlik gösterebilmektedir.