Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle 4 İlde Daha Kamu Personelleri 26 Ocak'ta İdari İzinli Sayılacak

Olumsuz hava koşullarının devam etmesiyle Valilikler peş peşe açıklamalar yapmaya devam ediyor. 4 ilde daha engelli ve hamile kamu personelleri idari izinli sayılacak. İşte o iller...

Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle 4 İlde Daha Kamu Personelleri 26 Ocak'ta İdari İzinli Sayılacak

Tokat, Sakarya, Çankırı ve Bursa'da da kar yağışının hayatı olumsuz etkilemesi nedeniyle engelli ve hamile kamu personelleri 26 Ocak Çarşamba idari izinli sayılacak.

BURSA

Bursa Valisi Yakup Canbolat: "İlimiz genelinde soğuk hava ve kar yağışının etkisinin devam etmesi nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli ve hamile personel 26-27 Ocak 2022 tarihlerinde iki gün süreli idari izinli sayılacaktır."

ÇANKIRI

Çankırı Valiliği: " Olumsuz hava koşulları nedeniyle 24-25 Ocak 2022 tarihlerinde idari izinli sayılan engelli ve hamile kamu personellerinin idari izinleri, il genelinde 26-27-28 Ocak 2022 tarihlerini kapsayacak şekilde 3 (üç) gün daha uzatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

SAKARYA

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım: " İlimiz genelinde soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle oluşabilecek buzlanma ve ulaşımda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı; Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan malul, engelli ve hamile personellerimiz 26-27 Ocak 2022 tarihlerinde iki gün süreli idari izinli sayılacaktır…"

TOKAT

Tokat Valiliği: "Tokat il genelindeki eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitime 26 Ocak Çarşamba 1 gün ara verilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarımızda çalışan engelli, hamile ve kronik rahatsızlığı olan personelimiz de aynı gün idari izinli sayılacaklardır."

SONRAKİ HABER