Ogeday ile ilişkisi devam eden Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı'ndan herkesi şok eden imza kararı!

Survivor All Star şampiyonu olan Nisa Bölükbaşı'ndan herkesi oldukça şaşırtan imza kararı geldi. Hem şampiyonluğu hem de ilişkisi ile gündemden düşmeyen Nisa Bölükbaşı'nın yeni kararı!

Ogeday ile ilişkisi devam eden Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı'ndan herkesi şok eden imza kararı!

Uzun süredir gündemde olan Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı'nın şampiyonluğu oldukça tartışmalı bir şekilde olmuştu. Survivor'da performans açısından daha iyi olduğu düşünülen pek çok ismin elenmesi ve finale Adem Kılıçcı ile kalmasının ardından şampiyon olan isim Nisa Bölükbaşı oldu.

Ogeday ile ilişkisi devam eden Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı'ndan herkesi şok eden imza kararı! - Resim : 1

Bu şampiyonluğun ardından başta Batuhan Karacakaya'nın annesi olmak üzere pek çok yarışmacı ve ailesinden itiraz gecikmedi. Sosyal medyada da gündem olan bu konu kimi vatandaşlar tarafından "uzun süre sonra bir kadın şampiyon oldu, her şey performans değil" şeklinde yorumlarken kimi vatandaşlar ise "performansı ve ada hayatı daha iyi olan kadın yarışmacılar da vardı, kadın şampiyon olacaksa bile Nisa olmamalıydı" şeklinde karşılık verdi.

ACUN MEDYA HAKKINDA BÜYÜK İDDİA!

Final gününe damgasını vuran kişi olarak kayıtlara geçen Batuhan Karacakaya'nın annesi sosyal medya hesabından Acun Medya'ya şok iddialarda bulunmuştu. Nisa'nın birinci olması ve Batuhan'ın 3. olarak veda etmesinin ardından Gülhayat Karacakaya şu paylaşımda bulundu; "Oğlumun Hakkını Yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. Oğlumun yine hakkı yenecek dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri. Hayatımın sonuna kadar canım çok yanacak."

Bu açıklamanın ardından ve diğer vatandaşlar tarafından da tepkilerin büyümesi üzerine Acun Medya ise canlı yayında tüm bunlara toplu bir yanıt vererek tartışmalara noktayı koymuştu. Nisa'nın oyunun Batuhan'ın 3 katı olduğunu ve noter onaylı olduğu için hak yemenin söz konusu olmadığını dile getiren Acun Ilıcalı tüm tartışmaların son bulması için açıklama yaptı.

NİSA BÖLÜKBAŞI'NDAN ŞAŞIRTAN İMZA

Survivor All Star 2022'nin final gününün üzerinden haftalar geçmesine rağmen hala şampiyonluğu tartışmalı olan Nisa Bölükbaşı'ndan ise şok bir imza kararı geldi. Sosyal medyada gündem olan bu konunun fotoğrafları da medyaya yansıyanlar arasına girdi.

Ogeday ile ilişkisi devam eden Survivor şampiyonu Nisa Bölükbaşı'ndan herkesi şok eden imza kararı! - Resim : 2

Survivor şampiyonu olmasından itibaren 5 farklı firmadan reklam anlaşması geldiği iddia edilirken, daha önce de Aleyna Tilki'nin yüzü olduğu bir reklamın yeni yüzü olduğu iddia edildi. Bu firmanın ise bir tekstil firması olduğu iddia edildi. Ogeday ile de ilişkisi devam eden Nisa Bölükbaşı'nın kariyerindeki yükselme hayranları tarafından büyük bir mutlulukla takip edilmeye başlandı.