O da Fenerbahçe'ye geliyor! Alexander Sörloth, Fenerbahçe dedi!

Fenrbahçeli taraftarları heyecanlandıran bir son dakika gelişmesi az önce yaşandı. Fenerbahçe taraftarları tüm sosyal medya platformlarını 'Come to Fenerbahçe' sözleriyle doldurdu.

O da Fenerbahçe'ye geliyor! Alexander Sörloth, Fenerbahçe dedi!

2019- 2020 sezonunda bordo mavili formayı giyen ve Trabzonspor'da bir de gol krallığı yaşayan Alexander Sörloth ile ilgili dedikodular bitmek bilmezken yaşanan bir son dakika gelişmesi dikkat çekti. Fenerbahçe'de yeni sezon için geri sayım devam ederken Fenerbahçeli taraftarlar golcü futbolcu istediklerini her yerde haykırıyor. Fenerbahçe'nin şimdiye kadar yaptığı transferler dikkat çekse de Sörloth ismi gündemden düşmüyor.

O da Fenerbahçe'ye geliyor! Aelxander Sörloth, Fenerbahçe dedi!

Golcü futbolcu görmek isteyen vatandaşlara müldeli haber az önce verildi. Fenerbahçe taraftarlarına verilen bu yeni müjdeli haber bir taraftar videosu ile geldi. Bugüne dek pek çok futbol yorumcusu Fenerbahçe ve Sörloth arasındaki transfer söylentilerine ilişkin yazılar yazmış ve iddialar ortaya atmış olsa da Fenerbahçe'nin yeni sezon için yaptığı transferler arasında Sörloth ismi yer almamıştı. Ancak sezonun başlamasına 6 gün kala Fenerbahçe taraftarları bir transfer daha görmek istediklerini her yerden haykırıyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç bu sezon taraftarlara verdiği şampiyonluk sözünü gerçekleştirmek ve Başkanlık kariyerinin ilk şampiyonluk başarısını artık yaşamak istiyor. Mutlak şampiyonluk isteyen Fenerbahçe işi şansa bırakmak istemedi. Tecrübeli teknik adam Jorge Jesus ile anlaşan Fenerbahçe'de bu sezon pek çok oyuncu transfer edildi ancak golcü oyuncu hala daha takıma katılmadı.

Geçtiğimiz sezonun transfer döneminden bu yana taraftarların ısrarla istediği Sörloth ile ilgili ise yaşanan yeni bir gelişme dikkat çekiyor.

O da Fenerbahçe'ye geliyor! Aelxander Sörloth, Fenerbahçe dedi!

Red Bull Leipzig forması giyen ve bu sezon takımdan ayrılacak olan başarılı futbolcu Alexander Sörloth ile karşılaşan bir futbolsever kendisine "Bugün RB Leipzig'den Alexander Sörloth ile birlikteyiz. Seni bekliyoruz Alex, Fenerbahçe'ye... Neler söylemek istersin?" ifadelerini kullanarak sorusunu yöneltti. Taraftarın kamerası ile çekilen videoda başarılı futbolcu Alexander Sörloth "Şu anda Leipzig'deyim ama bu sezon Fenerbahçe'ye iyi şanslar diliyorum" ifadelerini kullanarak yanıt verdi.

Kendisine yöneltilen Fenerbahçe sorusuna yanıt vermekten kaçmayan Alexander Sörloth'un bu sözleri taraftarları heyecanlandırdı. Sarı lacivertli taraftarlar sosyal medya platformlarında 'Come to Fenerbahce' (Fenerbahçe'ye gel) yazısını sıklıkla kullandı.

Sörloth ve Fenerbahçe transfer haberleri ile ilgili ilerleyen günlerde yeni bir gelişme yaşanması bekleniyor.