Nişantaşı Üniversitesi Acun Medya Akademi taban puan, başarı sıralamaları 2022

Geçtiğimiz senelerde açılan ve ilk mezunlarını birkaç ay önce veren Acun Medya Akademi tercih döneminde milyonlarca öğrencinin akıllarına gelen ilk okullar arasında ki yerini aldı. Nişantaşı Üniversitesi Acun Medya Akademi taban puan, başarı sıralamaları 2022

Nişantaşı Üniversitesi Acun Medya Akademi taban puan, başarı sıralamaları 2022

Nişantaşı Üniversitesi Acun Medya Akademi taban puan, başarı sıralamaları 2022 - Geçtiğimiz senelerde açılan ve ilk mezunlarını birkaç ay önce veren Acun Medya Akademi tercih döneminde milyonlarca öğrencinin akıllarına gelen ilk okullar arasında ki yerini aldı. Milyonlarca üniversite adayının bugün başlayan tercih süreci sonrasında Acun Medya Akademi'ye nasıl katılacağını araştıran milyonlar taban puan ve başarı sıralamalarını merak ediyor. Üniversite adayları Acun Medya Akademi'de yer almak isterken başarı sıralamaları ve taban puanları araştırmaya başladı. Peki puan var mı? İşte detaylar..

Acun Medya Akademi Katılım Koşulları

Acunmedya Akademi, Acun Ilıcalı tarafından kurularak yarınların televizyoncuları ve profesyonel aşçılarını yetiştirmeyi planlayan özel bir kuruluştur. Nişantaşı Üniversitesi ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen bu akademi de usta televizyoncular ve aşçılar tarafından katılımcılar eğitim alıyor. Eğitim sonucu tüm dünyada ve Türkiye’de geçerli Nişantaşı Üniversitesi onaylı Acunmedya Akademi Diploması verilen programdır. Acun medya Akademi’ye katılmak için 18 yaşını bitirmiş olmanın dışında da herhangi bir koşul aranmamaktadır.

Acun Medya Akademi puanları nasıl?

Nişantaşı Üniversitesi ile işbirliği içerisinde yapılan Acun Medya Akademi kurulduğu günden bu yana yaptığı yenilikler ile dikkat çekiyor. Acun Ilıcalı'nın talimatı ile birlikte okul içerisinde öğrenciler herhangi bir yerleştirme puanına ihtiyaç duymuyor. Okul için açılan başvuru formlarını dolduran kişiler belirli ücret ödemelerini gerçekleştirmelerinin ardından okula kayıt olabiliyor.

Acun Medya Akademi için ise herhangi bir taban puan, başarı sıralaması gerekmiyor.