Netflix Zeytin Ağacı dizi konusu, oyuncu kadrosu, nerede çekildi?

Netflix Türkiye'nin yeni projelerinden birisi olan Zeytin Ağacı için geri sayım resmen başladı. Netflix tarafından yapılan duyuru sonrasında Zeytin Ağacı dizisinden yeni görüntüler geldi. Netflix Zeytin Ağacı dizi konusu, oyuncu kadrosu, nerede çekildi?

Netflix Zeytin Ağacı dizi konusu, oyuncu kadrosu, nerede çekildi?

Netflix Zeytin Ağacı dizi konusu, oyuncu kadrosu, nerede çekildi? - Netflix Türkiye'nin yeni projelerinden birisi olan Zeytin Ağacı için geri sayım resmen başladı. Netflix tarafından yapılan duyuru sonrasında Zeytin Ağacı dizisinden yeni görüntüler geldi. Türkiye'de en fazla aboneye sahip olan platform Netflix resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar ile birlikte dizinin 28 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanacağı söylenildi.

Netflix duyurdu: 28 Temmuz'da yayınlanıyor

Netflix Türkiye resmi Twitter hesabından paylaştığı tweette şu ifadelere yer verdi.

Netflix Zeytin Ağacı filmi konusu, oyuncu kadrosu, nerede çekildi?

"Bu masadan geçmişle yüzleşmeden kalkmıyoruz. #ZeytinAğacı 28 Temmuz'da sadece Netflix'te."

Zeytin Ağacı dizi konusu

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)'nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir.

Netflix Zeytin Ağacı dizi konusu, oyuncu kadrosu, nerede çekildi? - Resim : 2

Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada'nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla'dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık'a götürmesini ister. Sevgi'yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar.

Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi'nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla'nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

Zeytin Ağacı dizisi nerede çekiliyor?

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Zeytin Ağacı’nın çekimleri geçen yaz Balıkesir’in Ayvalık bölgesinde çekilmişti.