Netflix Zeytin Ağacı 2.sezon onayı aldı mı, ne zaman gelecek?

Netflix Türkiye yeni projelerini bir bir açıklamaya devam ediyor. Disney Plus'ın Türkiye içerisindeki faaliyetlere başlamasının ardından rekor kullanıcı kaybı yaşayan Netflix Türkiye, yeni projeler ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Netflix Zeytin Ağacı 2.sezon onayı aldı mı, ne zaman gelecek?

Netflix Zeytin Ağacı 2.sezon onayı aldı mı, ne zaman gelecek?

Netflix Zeytin Ağacı 2.sezon onayı aldı mı, ne zaman gelecek? Netflix Türkiye yeni projelerini bir bir açıklamaya devam ediyor. Disney Plus'ın Türkiye içerisindeki faaliyetlere başlamasının ardından rekor kullanıcı kaybı yaşayan Netflix Türkiye, yeni projeler ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Buna göre ise başrollerinde Tuba Büyüküstün, Murat Boz ve Seda Bakan gibi ünlü isimlerin yer aldığı Zeytin Ağacı dizisi bugün ilk sezonu ile yayınlandı. Diziyi çok beğenen ve hemen bitiren izleyiciler ise projenin yeni sezon onayı alıp almadığını araştırmaya başladı.

Netflix Zeytin Ağacı dizisi için elde edilen bilgilere göre ilk sezonluk bir onayı yer alıyor. Projenin yaratacağı etki ve izlenme oranları yeni sezonun gelip gelmeyeceğine dair net bilgiler verecek. İzleyiciler saat 10:00 itibari ile Netflix platformuna yüklenen Zeytin Ağacı dizisine dair detayları araştırmaya başladı. Başrollerinde birbirinden başarılı ünlü isimlerin yer aldığı Zeytin Ağacı dizisinin konusu, oyuncu kadrosu da merakla araştırılırken diziye dair detaylar ise Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

ZEYTİN AĞACI DİZİSİ 2.SEZON ONAYI ALDI MI?

Netflix Türkiye'de bugün yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinin yeni sezon onayı ile ilgili henüz bir bilgi gelmedi. Dizinin ilk hafta da Türkiye'de ve eşzamanlı olarak yayınlanan diğer ülkelerde ki izlenme oranlarına göre yeni sezon onayının gelmesi bekleniyor.

ZEYTİN AĞACI DİZİ KONUSU

Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir.

ZEYTİN AĞACI DİZİ OYUNCULARI

  • Tuba Büyüküstün
  • Seda Bakan
  • Boncuk Yılmaz
  • Murat Boz
  • Füsun Demirel
  • Fırat Tanış
  • Rıza Kocaoğlu
  • Serkan Altunorak