Müzik severlere kötü haber: Spotify üyeliğine zam geldi! Spotify üyelik ücreti ne kadar?

Dünya çapında en çok kullanılan müzik dinleme ve paylaşma platformlarından biri olan Spotify üyeliğine zam geldi! Bunu duyan pek çok kullanıcı güncel üyelik ücretlerini merak etti.

Müzik severlere kötü haber: Spotify üyeliğine zam geldi! Spotify üyelik ücreti ne kadar?

Son dönemin en popüler müzik uygulaması olan Spotify, bugün öğrenci üyeliği için zam yaptı. Uzun zamandır aynı fiyattan faydalanılmasını sağlayan müzik platformu uzun aradan sonra zam uyguladı. Gelen bu zam ile birlikte ise pek çok kullanıcı güncel üyelik ücretlerini merak etti.

SPOTİFY ÜYELİKLERİNE ZAM GELDİ!

Pek çok farklı paketi ile kullanıcılara hizmet veren Spotify, öğrenci paketine zam yaptı. Bu açıklama ile birlikte pek çok kullanıcı ve üye olmak isteyen kişiler fiyatlarını merak etti. Eskiden 8,99 TL olan üyelik güncel fiyatı ile birlikte 10,49'a yükseldi. Tüm üyeliklerde güncel fiyatlar oldukça merak edildi. İşte Spotify üyelik ücretleri...Müzik severlere kötü haber: Spotify üyeliğine zam geldi! Spotify üyelik ücreti ne kadar?

Telefonun çekmediği yerlerde ya da internetin bulunmadığı alanlarda indirilen müzikleri kolay bir şekilde dinleme imkanı sunan Spotify Premium 4 farklı üyelik planı ile hizmet vermeye başladı.

Bireysel plan ile birlikte tek kişi kullanmak istediği üyeliği satın alarak aylık olarak ödemesini tamamlaması halinde kullanabilmektedir. Fakat Duo planda aynı evde yaşayan kişiler konumlarını ve adreslerini doğruladığı sürece tek bir hesabı oldukça avantajlı bir şekilde iki farklı kişi olarak kullanacaktır. Aile planlamasında ise 6 kişinin kullanımını kadar fayda sağlayan uygun fiyata büyük bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Son olarak Spotify tarafından bugün zam yapılan öğrenci planı ise okuduğun okuldan öğrenci olduğuna dair belgeyi Spotify'a onaylattıktan sonra dilediğin gibi indirimli fiyata kullanabileceğin bir uygulamadır. Eskiden 8,99 TL olan bu üyelik şimdi ise 10,49 TL olmuştur.