Müge Anlı'nın vefat eden babası İhsan Anlı kimdir, kaç yaşında, hastalığı mı vardı?

Bu sabah gündeme düşen son dakika gelişmelerine göre ünlü sunucu ve araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın babası İhsan Anlı hayatını kaybetti. Müge Anlı'nın vefat eden babası İhsan Anlı kimdir, kaç yaşında, hastalığı mı vardı?

Müge Anlı'nın vefat eden babası İhsan Anlı kimdir, kaç yaşında, hastalığı mı vardı?

Müge Anlı'nın vefat eden babası İhsan Anlı kimdir, kaç yaşında, hastalığı mı vardı? Bu sabah gündeme düşen son dakika gelişmelerine göre ünlü sunucu ve araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın babası İhsan Anlı hayatını kaybetti. Gündeme bomba gibi düşen iddialar sonrasında ise vatandaşlar Müge Anlı'ya taziye mesajı gönderirken babası İhsan Anlı'nın neden vefat ettiği ve hastalığı mı vardı soruları gündeme düştü. İşte detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Müge Anlı'nın babası İhsan Anlı'nın cenazesi dün Fatih Cami'sinde kılınan öğle namazı sonrasında aile kabristanlığına defnedildiği bilgisine ulaşıldı. Müge Anlı geçtiğimiz aylarda İstanbul Asayiş Şube Müdür Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine girmişti. Gündeme düşen şok iddialar sonrasında ise vatandaşlar İhsan Anlı'yı araştırmaya başladı.

MÜGE ANLI İLE VEFAT EDEN BABASI KÜS MÜYDÜ?

Gündeme düşen şok iddialara göre ise başarılı gazeteci Müge Anlı'nın vefat eden babası İhsan Anlı ile küs oldukları ortaya atıldı. Atılan çirkin iddialar başarılı gazeteci ve hayranları tarafından ciddi tepkiler doğurdu. Elde edilen bilgilere göre ise Müge Anlı'nın annesinin bir öğretmen olduğu öğrenildi.

İHSAN ANLI NEDEN VEFAT ETTİ?

İhsan Anlı hakkında pek bir bilgi bulunmasa da 2021 yılında başarılı gazetecinin babasının kansere yakaladığı ve tedavi gördüğü öğrenildi.