Müge Anlı'nın Neden Pantolon Giymediği Ortaya Çıktı! Neden Pantolon Giymediğini Açıklayan Müge Anlı Ağızları Açık Bıraktı!

ATV ekranlarının vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Müge Anlı bir sezonu daha geride bırakırken başarılı sunucuya neden pantolon giymediği soruları yöneltildi. TV ekranlarındaki yayınlara da günlük hayatında da sürekli olarak elbise ile görülen Müge Anlı pantolon giymemesi hakkında neler söyledi? Müge Anlı neden pantolon giymiyor? İşte detaylar...

Müge Anlı'nın Neden Pantolon Giymediği Ortaya Çıktı! Neden Pantolon Giymediğini Açıklayan Müge Anlı Ağızları Açık Bıraktı!

TV ekranlarının en sevilen isimlerinden birisi olan Müge Anlı ekranlara küçük bir yaz molası verdi. 10 seneyi aşkın süredir ATV ekranlarında yer alan gazeteci araştırmacı Müge Anlı başarılı sunuculuk hayatına devam ederken izleyenleri tarafından şimdiden özlendi. Yazın ekranlara küçük bir sezon finali veren Müge Anlı pantolon giymemesi ile gündeme geldi.

Hem TV yayınında hem de günlük hayatında sürekli olarak elbise giymeyi tercih eden Müge Anlı verdiği cevapla çok konuşuldu. TV ekranlarındaki şık hali ve gündelik hayatındaki sade haliyle oldukça dikkat çeken Müge Anlı geçtiğimiz günlerde Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünyaevine girmişti. Pantolon giymemesi ile ilgili açıklamada bulunan Müge Anlı neler söyledi?

Müge Anlı Neden Pantolon Giymiyor?

Ekranların tanınan ve sevilen isimlerinden birisi olan Müge Anlı pantolon giymemesi konusuyla gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünyaevine giren Müge Anlı çok konuşulmuştu. İlk evliliğini bitirdikten sonra aşk hayatıyla uzun süre gündeme gelmeyen Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini canlı yayında izleyicilerine duyurmuştu.

Tarzıyla oldukça sevilen Müge Anlı sürekli elbise tercih etmesiyle dikkat çekti. Hem TV ekranlarında hem de özel hayatında sık sık elbise tercih eden Müge Anlı görenlerin ağzını açık bırakacak bir açıklamada bulundu. Pantolon yerine çoğunlukla elbise tercih eden Müge Anlı soruları cevapladı.

Müge Anlı'dan Pantolon Açıklaması!

Pantolon yerine elbise tercih etmesiyle ilgili olarak kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Müge Anlı bu konuyla ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu. Başarılı ve güzel sunucu Müge Anlı ''özel bir sebebi yok. kendime elbiseyi yakıştırıyorum'' yanıtını verdi.