Müge Anlı'nın Herkesten Sakladığı, Göstermeye Kıyamadığı Kızı Lidya'nın Fotoğrafları Ortaya Çıktı! Müge Anlı'nın Kızı Lidya'nın Annesine Benzerliği Herkesi Şaşırttı!

TV ekranlarının en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Müge Anlı sosyal medyada çok paylaşmadığı ve ekranlarda göstermeyi sevmediği kızı Lidya'nın görüntüleri ile gündeme geldi. İlk defa büyüdüğü haliyle fotoğrafları görünen Lidya'yı görenler annesine benzediğini dile getirdi. İşte detaylar...

Müge Anlı'nın Herkesten Sakladığı, Göstermeye Kıyamadığı Kızı Lidya'nın Fotoğrafları Ortaya Çıktı! Müge Anlı'nın Kızı Lidya'nın Annesine Benzerliği Herkesi Şaşırttı!

ATV ekranlarının çok sevilen ismi Müge Anlı gündeme bomba gibi düştü. Özellikle de magazinden sır gibi sakladığı kıız Lidya'nın o görüntüleri sosyal medyada olay oldu. Küçüklük footğrafına ait fottoğrafları daha önce bilinen Lidya'nın büyüdüğü haline ait bir gönderinin ortaya çıkması Müge Anlı fanlarını oldukşça sevindirdi.

Uzun bir aradan sonra ilk defa fotoğrafıyla gündeme gelen Müge Anlı'nın kızı annesine benzerliği ile dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturan ve dünyaevine giren Müge Anlı bu mutlu gününü izleyicileri ile canlı yayında paylaşmış ve o anlarında ''sizlerin de benim adına çok sevineceğini düşünüyorum'' demişti.

Müge Anlı Kızı

Geçtiğimiz aylarda Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturan Müge Anlı u defa kızı Lidya ile gündeme geldi. Uzun süredir görünmeyen ve büyüdüğü haline ait fotoğrafları olmayan Lidya annesine benzerliği ile dikkat çekti.

Müge Anlı'nın sosyal medyada görünmeyen kızı Lidya'nın görüntülerini görenler ''aynı annes'' yorumunda bulundu. Kariyer noktasında oldukça başarılı adımlar atan Lidya Akdağ şu an 20 yaşında. Müge Anlı'nın "Ben böyle bir çocuk yetiştirdiğim için rabbime şükrediyorum" dediği kızı Lidya Akdağ şu anda Koç Üniversitesi'nde Hukuk bölümünde okuyor.

Müge Anlı'nın Herkesten Sakladığı, Göstermeye Kıyamadığı Kızı Lidya'nın Fotoğrafları Ortaya Çıktı! Müge Anlı'nın Kızı Lidya'nın Annesine Benzerliği Herkesi Şaşırttı! - Resim : 1