Müge Anlı'nın erkek kardeşi Mert Efe Anlı kimdir, kaç yaşında, mesleği, instagram hesabı

Türkiye'nin en önemli gazetecileri ve sunucuları arasında yer alan Müge Anlı'nın erkek kardeşi gündeme bomba gibi düştü. Müge Anlı'nın erkek kardeşi Mert Efe Anlı kimdir, kaç yaşında, mesleği, instagram hesabı

Müge Anlı'nın erkek kardeşi Mert Efe Anlı kimdir, kaç yaşında, mesleği, instagram hesabı

Müge Anlı'nın erkek kardeşi Mert Efe Anlı kimdir, kaç yaşında, mesleği, instagram hesabı - Türkiye'nin en önemli gazetecileri ve sunucuları arasında yer alan Müge Anlı'nın erkek kardeşi gündeme bomba gibi düştü. Ailesi hakkında pek bilgilerin basında yer almadığı Müge Anlı'nın erkek kardeşi ortaya çıktı. Erkek kardeşi ile ilgili uzun yıllar sonra ilk kez haberler gündeme düşerken vatandaşlar ise Müge Anlı'nın erkek kardeşinin kim olduğunu araştırmaya başladı.

Sosyal medyada kısa süre içerisinde Mert Efe Anlı isimleri dolaşmaya başlarken izleyiciler ve vatandaşlar ise Müge Anlı'nın erkek kardeşi hakkında bilgi edinmeye çalışıyor. Mert Efe Anlı'nın kaç yaşında olduğu, mesleği ve instagram hesabı son saatlerde en fazla aratılan konular arasında ki yerini alırken detaylarda Kamu Gündemi adresinde yerini alıyor. İşte detaylar!

MERT EFE ANLI KİMDİR?

Türkiye'de özel hayatı ve ailesi ile ilgili tutumu çok beğenilen Müge Anlı magazin gündeminden oldukça uzak bir hayat yaşamaktadır. Başarıları ve elde ettiği tecrübeler ile herkes tarafından tanınan ve beğenilen isimler arasında yer alan Müge Anlı'nın geçtiğimiz günlerde evlenmesi sosyal medyayı birbirine katmıştı.

Emniyet müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenmesinin ardından herkesin konuştuğu tek kişi olan Müge Anlı'nın şimdilerde ise daha öne görünmeyen kızı Lidya'nın fotoğrafları gündem olurken bugün ise gündeme erkek kardeşi düştü.

Son dönemlerde gündemin en sık konuşulan isimleri arasında yer alan Müge Anlı şimdi de kardeşi Mert Efe Anlı ile göründü. Bu sezonda TV ekranlarına son veren Müge Anlı ile Tatlı Sert programının kapanışını kardeşi Mert Efe Anlı ile yapan Müge Anlı bir sezonu daha pek çok başarısıyla tamamladı.

Özel hayatı merak konusu olan ünlü sunucunun bir de erkek kardeşi olduğu öğrenildi. Müge Anlı'nın kardeşi Mert Efe Anlı, 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programının editörlüğünü üstlendiği ortaya çıktı. Efe Anlı ablası Müge Anlı'ya benzetildi.

Anlı, "Onun adını ben koydum, bütün hastanede 'bizimki güzel, sizinkisi çirkin" diye gezdirdiğim benim bebeğim, güzel oğlum" demişti.