Müge Anlı Yeni Damat İle Ortak Hesap Açtı! Lise Aşklarına Geri Dönen Müge Anlı'nın Emniyet Müdürü ile Ortak İnstagram Hesabı Ortaya Çıktı! ''İdeal Aşk''

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Müge Anlı geçtiğimiz gün açıkladığı evlilik kararı ile gündem olmuştu. Emniyet müdürü ile evleneceğini duyuran Müge Anlı ve Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun ortak İnstagram hesapları ortaya çıktı. İşte detaylar...

Müge Anlı Yeni Damat İle Ortak Hesap Açtı! Lise Aşklarına Geri Dönen Müge Anlı'nın Emniyet Müdürü ile Ortak İnstagram Hesabı Ortaya Çıktı! ''İdeal Aşk''

Son dönemlerin en çok konuşulan ismi Müge Anlı 10 seneyi aşkındır sunuculuk yaptığı ATV kanalında geçtiğimiz gün tüm izleyicilerini oldukça sevindiren bir habere imza attı. Kendi özel hayatıyla ilgili oldukça samimi açıklamalarda bulunan Müge Anlı 2. kere evleneceğini duyurdu. İlk evliliği sonrasın aşk hayatıyla ilgili hiçbir zaman açıklama yapmayan Müge Anlı 25 Haziran'da Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturacak.

Ekranların ve sosyal medaynın en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Müge Anlı sunuculuk hayatına oldukça başarılı bir şekilde devam ederken geçtiğimiz gün yaptığı açıklama ile gündeme bomba gibi düştü. Küsleri barıştıran, sevenleri kavuşturani cinayet masalarını çözen ve sır perdelerini aralayan Müge Anlı'nın özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklama sonrası gündemin en çok konuşulan ismi olmuştu.

Müge Anlı Düğün Tarihi Belli Oldu!

10 Seneyi aşkın süredir Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu yapan Müge Anlı ağızları açık bırakan ve izleyicilerini mutluluktan havaya uçuran bir haber paylaştı. Dün çıktığı yayında evleneceğini duyuran Müge Anlı müstakbel eşinin adını ve mesleğini de sevenleri ile paylaştı.

Müge Anlı yaptığı açıklamada ''evlenmeye karar verdim. Hakkımda yanlış kararların çıkmaması adına ben sizlere bizzat duyurmak istedim. Emniyet müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleniyorum. Kendisi çok saygı duyduğum bir mesleğe sahip.'' demişti. Emniyet müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini duyuran Müge Anlı'ya stüdyodaki izleyicilerden bol bol alkış ve tebrik yağdı.

Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu İnstagramı Ortaya Çıktı!

Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran'da nikah masasına oturması beklenen Müge Anlı'nın sosyal medyada hiç beklenmeyen ortak İnstagram hesapları ortaya çıktı. Müge Şinasi Yüzbaşıoğlu şeklinde açılan İnstagram hesabını takip eden Müge Anlı'nın ve müstakbel eşinin ortak İnstagram hesapları olduğu sosyal medyada büyük yankı yaptı.

Şimdiye dek TV ekranlarında sık sık gördüğümüz ve söylediği sözler, çözdüğü olaylar ile sık sık gündeme gelen Şinasi Yüzbaşıoğlu'nun ortak İnstagram hesapları olduğu ortaya çıktı. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile ortak İnstagram hesapları olduğu konuşulan Müge Anlı'nın çok yakında nikah masasına oturması bekleniyor.

SONRAKİ HABER