Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak?

Türkiye gündemini yerinden oynatan ve herkes tarafından izlenerek reyting rekorları kıran Müge Anlı'nın programı Tatlı Sert ne zaman başlayacak izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak?

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlayacak? Türkiye gündemini yerinden oynatan ve herkes tarafından izlenerek reyting rekorları kıran Müge Anlı'nın programı Tatlı Sert ne zaman başlayacak izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Türkiye'de yaz aylarının gelmesi ile birlikte uzun süren yorucu maratonunu noktalayan ve sezon finali yapan Müge Anlı'nın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merakla araştırılıyor. Buna göre ise başarılı araştırmacı gazeteci geçtiğimiz aylarda evlenmiş ve sonrasında ise babasının kayıp haberi ile sarsılmıştı.

Müge Anlı son yıllarda yaz aylarında ilk defa bu kadar gündemde uzun süre kalırken yaşadıkları ise hiç kolay olmadı. Başarılı sunucu ve gazetecinin önce sevinci sonrasında ise baba vefatı sonrasında çok yoğun bir dönemi atlattı. Hayranları ise yeni sezonda Atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını beklemeye başladı. Buna göre ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ne zaman yeni sezonla ekranlara geri döneceği araştırılıyor. İşte detaylar ve daha fazlası ise Kamu Gündemi adresinde yer alıyor. Haberi okumaya devam et!

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT YENİ SEZON YAYIN TARİHİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yaratıcısı ve sunucusu Müge Anlı son yıllarda Türkiye'de en güvenilen ünlü simalar listesinde ki yerini aldı. Yaptıkları ve söylemleri ile 7'den 70'e herkes tarafından fark yaratan Müge Anlı'nın yeni sezonda ise ne zaman ekranların karşısına geçeceği merak edilmeye başlandı.

Hafta içi her gün saat 10:00'da Atv ekranlarında seyircilerin karşısına geçen Müge Anlı, yeni sezonunun Ekim ayında başlaması bekleniyor. Kanal kaynaklarından gelen ilk bilgiler bu yönde.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6'da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti.

Müge Anlı Yüzbaşıoğlu, Türk sunucu ve gazeteci. 19 Aralık 1973 yılında doğan Müge Anlı an itibariyle 48 yaşında.