Minex Partner içerideki para nasıl çekilir, neden çekilemiyor? Minex Partner battı mı?

Son saatlerin en çok konuşulan platformlarından olan Minex Partner'den pek çok kişi aylardır para çekemediğini sosyal medya platformlarında paylaştı. Peki; Minex Partner çöktü mü, battı mı, para neden çekilemiyor?

Minex Partner içerideki para nasıl çekilir, neden çekilemiyor? Minex Partner battı mı?

Son yıllarda en çok dolandırıcılık yapılan alanlardan biri olan kripto para borsaları ve bulut madenciliği için pek çok kişi yatırımlarını yapmaya devam ediyor. Çok sayıda kripto para yatırımcılığı yapılabilecek platform bulunması nedeniyle de yatırımcılar kendilerine en uygun ve en cazip gelen platformları tercih ederek kripto yatırımlarını gerçekleştiriyor.

Ancak kripto para yatırımcılarının tercih ettiği platformlarının pek çoğunda yaşanan dolandırıcılık vakaları hız kesmeden devam ediyor. Pek çok kripto yatırım aracısı şirket, platform, mobil uygulama ya da internet sitesinin dolandırıcı olmasının ortaya çıkması ile yatırımcılar yatırım yapmaktan vazgeçiyor ya da yatırmış oldukları paraları çekmek istiyor. Ancak bazen yaptığı yatırımları geri çekmek isteyen vatandaşlar olumsuz sonuçlar ile karşılaşıyor.

Son olarak bu olaylara bir yenisi de Minex Partner isimli şirketten geldi. Minex Partner isimli bu şirket, Türkiye'de faaliyet gösteriyor ve şimdiye kadar çok yüksek tutarlı yatırımları kabul etti. Ancak Minex Partner isimli platformdan son bir aydır yatırımlarını geri çekmek isteyen vatandaşlar ret yanıtı ile karşılaşıyor. Peki; Minex Partner'de nasıl para çekilir, içeride kalan para nasıl alınır, Minex partner çöktü mü, battı mı? Tüm bu soruların cevabı haberin devamında...

Minex Partner Çöktü Mü, Battı Mı?

Minex Partner isimli platforma düşük yatırımlar ile yüksek kazanç sağlamak amacıyla giren ve yatırımlarını gerçekleştiren vatandaşlar son bir aylık dilimde paralarını çekememeye başladı. Yatırım yapan vatandaşlar paralarını geri çekmek istediklerinde Minex Partner isimli platformda ret yanıtı ile karşılaşıyor.

Uzun süredir hizmet veren platformun son bir aydır yaşanan sorunlarının nedeninin dolandırıcılık vakası olduğu öne sürülüyor. İddialara göre yılın ilk yarısında platforma yapılan yatırımların tamamının çalındığı sosyal medyada gündeme geldi.

Minex Partner Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır, İçerideki Para Nasıl Çekilir?

Minex Partner isimli platformda bulunan parasını çekmek isteyen kişiler platformu açsa da ret yanıtı ile karşılaşıyor ve henüz platformda yatırılmış olan ve içeride kalan paraların nasıl çekileceğine ilişkin net bir cevap bulunmuyor. Savcılıklara yapılan şikayetler ile ilgili işlemler başlayınca bu sorunun yanıtının da gelmesi bekleniyor.