Migros'tan haftalar sonra tekrar ayçiçek yağında indirim şimdi başladı! Carrefour'un indirimlerine meydan okudu, en ucuz ayçiçek yağını o satıyor!

Gıda ürünlerine gelen zamlar ile birlikte pek çok vatandaş marketler tarafından yapılan indirim haberini takip etmeye başladı. Özellikle Migros marketlerinde yapılan indirimler gündem oldu. İşte Migros tarafından yapılan inanılmaz indirimler...

Migros'tan haftalar sonra tekrar ayçiçek yağında indirim şimdi başladı! Carrefour'un indirimlerine meydan okudu, en ucuz ayçiçek yağını o satıyor!

Migros marketlerinde yapılan indirimler pek çok vatandaş tarafından oldukça ilgi topladı. Özellikle belli zaman aralıklarında yaptığı indirimler ile gündemden düşmeyen Migros marketleri bugünlerde sürekli olarak gündemde kalmayı başardı.

Hem Migros marketlerinde yapılan indirimler gündem olurken hem de Migros sanal marketlerde geçerli olan indirimler oldukça ilgi çekti. Uzun zamandır hizmet veren Migros Sanal market önceleri sadece market üzerinden hizmet verirken şimdilerde ise yemek ve ekstra kategorisi ile pek çok vatandaşa hizmet veriyor.

MİGROS SANAL MARKET AVANTAJLI ÜRÜNLERİ

Oldukça kısa sürede ya da planlanmış zaman dilimlerinde alışveriş yapma olanağı sağlayan Migros sanal market pek çok vatandaşın evinden oturduğu yerden istediği ürünü alma avantajı yakalamasını sağladı. Bunun yanı sıra Migros Hemen kategorisi ile de daha kısa süre ile aynı alışveriş yapmayı yalnızca planlama özelliği olmadan vatandaşlara hizmet verdiğini açıkladı.

Yeni çıkan Migros Yemek ve Migros Ekstra da vatandaşlar tarafından oldukça sevilmeye başladı. Migros Yemek kategorisinde Migros ile anlaşmalı ola yakınlardaki restoranlardan yemek sipariş edebilme özelliği geliştirilirken Migros Ekstra ise özellikle telefon ya da televizyon gibi elektronik eşyaların satılmasına olanak sağladı.

MİGROS İNDİRİMLİ AYÇİÇEK YAĞLARI

Son derece avantajlı bir uygulama geliştiren Migros son Migroskopta yaptığı indirimler ile de sürekli olarak gündemde kalmayı başardı. Bugün ayçiçek yağlarında yaptığı indirimlerde ayçiçek yağlarının fiyatları neredeyse 20 TL birden düştü. Bu haberi duyan pek çok vatandaş bu indirimleri merak etti. İşte Migros'ta indirime giren Yudum ve Orkide marka ayçiçek yağlarının fiyatı...

Migros'tan haftalar sonra tekrar ayçiçek yağında indirim şimdi başladı! Carrefour'un indirimlerine meydan okudu, en ucuz ayçiçek yağını o satıyor!Yudum marka 2 L ayçiçek yağının fiyatı 92,50 TL iken 79,90 TL'den Orkide marka 3 L ayçiçek yağının fiyatı 119,50 TL'den 99,50 TL'ye düştü.

SONRAKİ HABER