Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kim, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Türkiye'nin önemli oyuncuları arasında yer alan Merve Boluğur'un son yıllarda ki davranışları ve yaptığı hareketler sosyal medyada çok konuşulmaya devam ediyor. Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kim, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kim, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kim, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Türkiye'nin önemli oyuncuları arasında yer alan Merve Boluğur'un son yıllarda ki davranışları ve yaptığı hareketler sosyal medyada çok konuşulmaya devam ediyor. Verdiği röportajlar ve son olarak şarkıcı olarak bazı mekanlarda sahne almaya başlaması sosyal medyada birçok kişi tarafından eleştirilirken şimdilerde ise yeni sevgilisi ile paylaştığı o hikaye sonrasında sosyal medya ikiye bölündü.

Yaptığı açıklamalarda hayatına birisini almak istemediğini söyleyen Merve Boluğur, eğer birini almak istese bunun saniyeler içerisinde olabileceğini daha önce açıklamıştı. Bugün ise Instagram hikayesinde bir erkek ile paylaştığı hikaye görüntüsü sonrasında ise yeni sevgilisi merak edilen Merve Boluğur, Türkiye gündemine oturdu. Peki Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kim? İşte detaylar Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Merve Boluğur kumral sevgilisiyle görüntülerini paylaştı

Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kim, kaç yaşında, ne iş yapıyor?

Merve Boluğur'un Instagram'dan paylaştığı dün ki hikaye bugün sosyal medyanın gündemine oturdu. Birçok takipçisi ve vatandaş güzel oyuncunun yeni sevgilisiyle olan fotoğraflarını paylaşmaya başlarken yeni sevgilisinin ise kim olduğu merak edilmeye başlandı. Merve Boluğur'un sevgilisine ait bilgiler henüz bulunamazken detaylar belli olduğunda Kamu Gündemi adresinde yer alacak.