Meral Akşener'den Ak Parti'ye: Ne Zaman Haldır Haldır Bağırdılar Hiçbir Zaman Sonuç Olmadı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel hakkındaki fezlekeye ilişkin konuştu. Açıklamalarında AK Parti'ye ithafen: 'Ne zaman haldır haldır bağırdılar hiçbir zaman sonuç olmadı' dedi.

Meral Akşener'den Ak Parti'ye: Ne Zaman Haldır Haldır Bağırdılar Hiçbir Zaman Sonuç Olmadı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 14 Ocak Cuma günü, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyarete gitti. Akşener- Yavaş görüşmesi basına kapalı kapılar arkasında gerçekleşti. İkili yaklaşık olarak 1 saat boyunca görüştü.

SEMRA GÜZEL AÇIKLAMASI

Haber

Akşener, toplantının ardından basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını cevapladı. İlk soru, Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in fotoğrafına ilişkin sessiz kalmaları oldu.

Akşener: "AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın da bu konuda ne dediğine dair bir bilgim yok benim. Bu sabah dediyse bilemem. AK Parti yöneticilerinin bu konuda kimsenin bir laf etmediğini söylemeleri çok ilginç.

Burada bulunan arkadaşlarımın tümü 2013’te ‘açılım-saçılım’ denen sürece karşı çıkmış insanlarız. Bize o dönemde Sayın Erdoğan, 'Kandan besleniyorlar, ölümden besleniyorlar' şeklinde tahkir eden bir dil kullanmıştı." dedi.

NE ZAMAN HALDIR HALDIR BAĞIRDILAR HİÇBİR ZAMAN SONUÇ OLMADI

" Semra Güzel isimli milletvekilinin fezlekesi getirilecek muhtemelen Meclis'e; emin değilim çünkü. Ne zaman AK Partililer haldır haldır bağırdılar, hiçbir zaman sonuç olmadı.

Haber

Ben milletvekili değilim; ama arkadaşlarımdan bildiğim, o fezlekeye 'evet' oyu verecek arkadaşlarımız. İYİ Parti'nin tutumu her zaman terör, teröre yataklık, terörle, teröristle iltisak, irtibat gibi konularında açık ve nettir. Burada sorunumuz yok, umarım rahatlamışlardır"

TERÖRİSTLERE İLAÇ GÖTÜREN HEMŞİRE ARKADAŞI ÇIKTI!

HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel olayında yeni bir gelişme yaşandı. Semra Güzel ile fotoğrafı olan Volkan Bora'nın not defterinde hemşire S.R.Ç'nin telefon numarası bulundu. Hemşire S.R.Ç'nin Semra Güzel ve Volkan Bora'nın Harran Üniversitesi'nden arkadaş oldukları öğrenildi. Aynı zaman da Semra Güzel'in de akrabası çıktı.