Meral Akşener: İktidar Herkesi Korkutmaya Çalışıyor

Gazeteci Sedef Kabaş'ın tutuklanması ve Sezen Aksu'nun şarkısı nedeniyle hedef alınmasına ilişkin bir açıklama da İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den geldi. İktidar herkesi korkutmaya çalışıyor!

Meral Akşener: İktidar Herkesi Korkutmaya Çalışıyor

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, Halk TV'den Fikret Bila'ya, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Akşener, Gazeteci Sedef Akbaş ve Sezen Aksu'ya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Haber

İKTİDAR HERKESİ KORKUTMAYA ÇALIŞIYOR

Akşener Sezen Aksu ve Sedef Kabaş'a ilişkin: "İktidar herkesi korkutmaya çalışıyor. Bunlar kaybedeceğini anlamanın psikolojisine uygun davranışlar. Kaybedeceğini anlayan insan ne yapar; korkutmaya çalışır, güç kullanmaya yönelir.

Ellerinde, tırnak içinde devlet gücü var. Hukuku da guguk yaptılar. Muhalefeti ve muhalif insanları korkutuyorlar. Amaçları Sezen Aksu ve Sedef Kabaş üzerinden halkı, muhalifleri, seçmeni korkutmak.” ifadelerini kullandı.

Haber

KADINLARA DAHA ÇOK BASKI YAPILIYOR

İktidarın herkese, özellikle de kadınlara çok fazla baskı yaptığını söyleyen Akşener:“İktidar herkese baskı yapıyor. Genel bir baskı politikası izliyor. Muhalefeti ve muhalifleri susturmaya çalışıyor. Bu arada kadınları daha güçsüz ve değersiz gördüğü için onlara daha acımasız baskı yapıyor. Ama kaybediyorlar. Seçmenin önüne sandık geldiğinde gideceklerini biliyorlar. Bunu bildikleri için korku salmaya çalışıyorlar.” dedi.

BİZE DÜŞEN GÖREV SEÇMENİN ÖNÜNE SANDIĞI GÖTÜRMEK

Muhalefetin görevinin, seçmenin önüne sandığı götürmek ve sandık güvenliğini sağlamak olduğunu söyleyerek: “Bu baskı ve korkutma hamlelerine karşı bize düşen görev sağduyulu ve soğukkanlı olmaktır. Seçmenin önüne sandığı götürmektir. Ve seçim güvenliğini sağlamaktır. Seçim güvenliği çok önemli, bunu özellikle vurguluyorum. Bunu başaracağız; sandığı seçmenin önüne götüreceğiz ve güvenliğini sağlayacağız. Bunları seçimle göndereceğiz.” açıklamasında bulundu.

SONRAKİ HABER