Masterchef Jürisi Somer Sivrioğlu'ndan Yarışmacıya Sivri Sözler! O Yarışmacıya Dedikleri Gerilim Yarattı! Yarışmacıyı Evine mi Gönderecek? Masterchef'te Diskalifiye Alarmı...

Masterchef Jürisi Somer Sivrioğlu'ndan Yarışmacıya Sivri Sözler! O Yarışmacıya Dedikleri Gerilim Yarattı! Yarışmacıyı Evine mi Gönderecek? Masterchef'te Diskalifiye Alarmı...

Her sezon olduğu gibi bu sezonda gündeme bomba gibi düşen Masterchef birbirinden farklı yarışmacılarla TV ekranlarında yerini almaya devam ediyor. Survivor All Star'in bitmesi ve şampiyonun belirlenmesi ile birlikte TV ekranlarına yeniden gelen Masterchef ekran başındaki izleyicilerin heyecanlanmasına neden olan 28. bölüm fragmanıyla gündeme geldi. Masterchef jürisi Somer Sivrioğlu o yarışmacıya öyle bir söz söyledi ki, yarışmacı evine mi gönderilecek?

TV ekranlarının en çok izlenen yarışması Masterchef'in bugün yayınlanacak 28. bölümde tansiyon yükseldi. Jüri koltuğunda her sezon olduğu gibi bu sezonda oturan Somer Sivrioğlu'nun yarışmacıya söylediği sözler gündem oldu. Birbirinden yetenekli yarışmacıların olduğu Masterchef 2022 yeni sezona bomba gibi bir giriş yaparken yarışmacı sergilediği tavırla Somer Sivrioğlu'nun sinirlenmesine neden oldu. Somer Sivrioğlu'nun yarışmacıya söylediği sözler ''diskalifiye mi var?'' sorusunu da beraberinde getirdi.

Masterchef'te Gerilim Yine Arttı!

Yarışmacıların belli bir süre içerisinde şeflerin istediği yemeği en lezzetli haliyle ortaya koymaya çalıştığı Masterchef'te şef ve yarışmacı arasındaki gerilim yeniden arttı. 28. bölüm fragmanıyla gündeme gelen ve bugün yayınlanacak bölüm fragmanıyla çok konuşulan Masterchef'te Somer Sivrioğlu'nun o cümlelerinin hangi yarışmacıya olduğu merak edildi.

Ana kadroyua girebilmek ve tüm elemelerden geçebilmek için kıyasıya mücadele eden Masterchef yarışmacıları gündem oldu. Yarışmacının sergilediği tavır karşısında sinirlerine hakim olamayan Somer Sivrioğlu'nun dedikleri gündem olurken o yarışmacının diskalifiye edilip edilmeyeceği de merak konusu oldu.

Masterchef Stüdyosunda Gergin Anlar Yaşandı!

Her bölümüyle adından söz ettiren ve izleyicileri TV ekranına kilitleyen Masterchef 2022'de Somer Sivrioğlu'nun o sözleri olay yarattı. Sözlerinin hangi yarışmacıya olduğu görünmeyen Somer Sivrioğlu ''İyisin dedik diye havaya mı kalktın? Evden seyredersin. Arkadaşlarını da tanıyorsun.'' dedi.

O cümleleriyle gündeme gelen Somer Sivrioğlu izleyicilerin ''diskalfiye mi edilecek?'' sorusunun gelmesine neden oldu. Bugün yayınlanacak bölümde olayın tamamını anlamayı bekleyen izleyicileri fragman heyecanı sardı.