Masterchef Jürisi Somer Sivrioğlu Neredeyse Yanıyordu! Yüzü Kor Ateşin İçinde Kaldı! Yarışmacı Tavayı Öyle Bir Salladı ki.. 'Aman Diyeyim'

TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Masterchef'te mutfak kazaları yaşanmaya devam ediyor. 4 Ağustos Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde Somer Sivrioğlu yarışmacının masasında yaşadığı ufak kazayla gündeme geldi. Somer Sivrioğlu'nun kameralara yansıyan o anları izleyenleri korkuttu.

Masterchef Jürisi Somer Sivrioğlu Neredeyse Yanıyordu! Yüzü Kor Ateşin İçinde Kaldı! Yarışmacı Tavayı Öyle Bir Salladı ki.. 'Aman Diyeyim'

Survivor All Star'ın ekranlara veda etmesiyle birlikte yeni sezona oldukça hızlı bir giriş yapan Masterchef 2022 yayınlanan her bölümü ile izleyenleri ekran karşısına kilitlemeye devam ediyor. Bu sezonda jüri üyeleri koltuğunda oturan isimler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu olurken şefler en yetenekli yarışmacıyı tespit edebilmek adına tadımlarına devam ediyor.

Bir yeni sezona daha başarılı şekilde giriş yapan Masterchef 2022 birbirinden yetenekli yarışmacıları bünyesine almaya devam ediyor. Şimdiden hem ana kadronun belirlenmeye çalıştığı hem de elemelerin yapıldığı Masterchef'te yayınlanan sn bölüm fragmanı büyük ilgi çekti. TV8'in internet sitesinde bugün yayınlanmak üzere izleyiciye aktarılan yeni bölüm fragmanı izleyenleri korkuttu.

Masterchef'te Korkutan Anlar!

Yeni sezona başladığı günden bu yana izleyicilerin oldukça ilgisini çeken ve TV ekranlarının en çok izlenen yemek yarışmalarından birisi olan Masterchef en iyiyi belirleyeceği sezona hızlı bir giriş yaptı. Ufak tefek mutfak kazaları bu sezonda yaşanmaya deavm ederken ilk olarak yarışmacının kırdığı bardak Danilo Zanna'nın ayağının kesilmesine neden olmuştu.

Yarışmacılar şefklerin kendilerinden istediği yemeği istenilen sürede yetiştirmeye çalışırken oluşan mutfak kazaları şimdi de Somer Sivrioğlu'nun başına geldi. Bugün yayınlanacak olan yeni bölümünde Somer Sivrioğlu yarışmacının masasına gitti. Yemeğini kntrol etmek amacıyla gittiği masada tencerenin alevlendiği an Somer Sivrioğlu'nun kendisini hızlı bir şekilde geri çektiği o anlar fragmanı izleyen izleyicileri de korkuttu.

Somer Sivrioğlu Hızlı Davrandı!

Yemek yaptığı sırada yarışmacının masasına kontrol amaçlı giden Somer Sivrioğlu oldukça yanlış bir zamana denk geldi. Yarışmacının tavasındaki yemeği alevlendiği anlarda masaya bakla Somer Sivrioğlu anlık çekilmesiyle yanmanın eşiğinden döndü. Yeni bölüm fragmanını izleyen sosyal medya kullanıcıları 'gerçekten zor bir meslek' yorumunda bulundu.