Masterchef 31. Bölüm Ana Kadroya Girecek 5. İsim Kim Olacak? Masterchef 31. Bölümde Neler Yaşanacak?

TV8 ekranlarının en çok izlenen yemek yarışması Masterchef'te heyecan doruk noktasına ulaşmaya devam ediyor. Birbirinden başarılı yarışmacıların en iyiyi ortaya koyabilmek için kıyasıya mücadele ettiği Masterchef 2022'de şefler oldukça özel bir istekte bulundu.

Masterchef 31. Bölüm Ana Kadroya Girecek 5. İsim Kim Olacak?

Yeni sezona oldukça hızlı bir giriş yapan Masterchef 2022 Survivor All Star'ın bitmesiyle birlikte izleyicisi ile buluştu. Masterchef'te bu sezon yine birbirinden başarılı yarışmacılar yer alırken bugün yayınlanacak olan 31. bölümde ana kadroya girecek 5. isim oldukça merak edildi. TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması Masterchef 31. bölümde neler yaşandı? Masterchef son bölümde neler yaşandı? Masterchef kadroya giren 5. isim kim oldu?

Jüri koltuğunda Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın oturduğu Masterchef bu sene tüm heyecanıyla devam ediyor. Ekran başındaki izleyicileri her bölümüyle kilitlemeyi başaran Masterchef'te ana kadro yavaş yavaş belirlenirken yarışmacılar ana kadroya giren isim olabilmek için kıyasıya mücadele ediyor.

Masterchef Ana Kadroya Giren 5. İsim Kim Oldu?

TV ekranlarında 5 Ağustos Cuma günü yeni, bölümüyle gelecek olan Masterchef'te ana kadroya girmeye hak kazanan 5. isim oldukça merak edildi. Farklı lezzetleri belli bir sürede yetiştirmeye çalışan yarışmacıların mücadelesi ekran başındaki izleyicileri de olşdukça heyecanlandırdı. Bugün ekrana gelecek olan 31. bölümde yaşanacaklar ise şimdiden merak edildi.

5. Bölüm fragmanı yayınlanan Masterchef 2022 yürekleri ağza getirirken izleyici de büyük bir merakın oluşmasına da neden oldu. Jüri üyelerinin bugün yarışmacılardan istediği yemek iste mangal kebap oldu. Kebaplarını belli bir sürede yetiştirmeye çalışan ve ayrıca mangal telaşına da giren yarışmacılar stüdyo da oldukça zorlu anlar yaşadı.

Masterchef 31. Bölümde Neler Yaşandı?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef'te jüri üyelerinin bugün istediği yemek kebap oldu. Başarılı bir şekilde kebaplarını yetiştirmeye çalışan yarışmacılar arasında kebabı tutmayan o yarışmacıya neler olacağı merak konusu oldu. Kebabı mangala düşen yarışmacı jüri üyelerine yemek çıkaramadı. Kebabı düşen yarışmacının yüzü fragmanda gösterilmezken izleyiciler o ismi şimdiden merak etti.