Masterchef 2022 Ana Kadroya Giren 4.Yarışmacı Kim Oldu?

Türkiye'nin en fazla izlenen yarışma programlarından birisi olan Masterchef Türkiye'de ana kadroya girme süreçleri resmen başladı. Masterchef 2022 Ana Kadroya Giren 4.Yarışmacı Kim Oldu?

Masterchef 2022 Ana Kadroya Giren 4.Yarışmacı Kim Oldu?

Masterchef 2022 Ana Kadroya Giren 4.Yarışmacı Kim Oldu? Türkiye'nin en fazla izlenen yarışma programlarından birisi olan Masterchef Türkiye'de ana kadroya girme süreçleri resmen başladı. Merakla takip edilen gelişmeler arasında yer alan Masterchef Türkiye programında yarışmacıların büyük uğraşlar vererek ana kadroya girme çabaları karşılık bulacak mı? Masterchef Türkiye ana kadroya giren 4. yarışmacı kim olacak? İşte detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

MasterChef Türkiye'de 4. finalist için yarışmacı adayları tezgah başına geçerken, ilk etapta istenen yemek Çin pilavı oldu. Oyunun ardından 7 isim ikinci oyuna geçmeye hak kazandı. En iyi yemek yapan Ege, Çağatay, Şeyma, Melih, Mesut, Tolga, Yaren yaratıcılık turunda yarıştı.

MASTERCHEF ANA KADROYA GİREN 4.İSİM KİM OLDU?

Masterchef Türkiye'de şimdiye kadar ana kadroya giren isimler Metin, Gamze ve Onur olmuştu. Ana kadroya giren 4. isim ise Çağatay olduğu öğrenildi.

MasterChef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV'de yayınlandı. Ardından 1 Eylül 2018 tarihinde ise TV8'de yayınlanmaya başladı. Her sene Tv8 ekranlarında büyük bir heyecanla takip edilmektedir.