'Masadan eksiliyor dostlar' Fenerbahçe o isme de veda ediyor!

Fenerbahçe'de bir yandan transfer haberleri gelirken diğer yandan da ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. Şimdi de gündeme gelen Dimitris Pelkas oldu...

'Masadan eksiliyor dostlar' Fenerbahçe o isme de veda ediyor!

Fenerbahçe'de son haftalarda transfer dönemi nedeniyle gündem epey bir kalabalık. Fenerbahçe'nin transfer ettiği ve renklerine bağladığı isimlerin yanı sıra takımdan ayrılan isimler de dikkat çekiyor. Özellikle, Fenerbahçe'nin en önemli oyuncularından olan Kim Min Jae'nin satılmasının ardından Fenerbahçe'nin kimleri göndereceği ve yerini kimlerle dolduracağı merak konusu olmuşken isimler belli olmaya devam ediyor.

Fenerbahçe'den ayrılan Kim Min Jae ve Luiz Gustavo'nun ardından takımdan ayrılacak olan bir diğer ismin de Dimitris Pelkas olduğu ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre Yunanistanlı başarılı futbolcunun Fenerbahçe'de yedek kulübesinde kalması nedeniyle menajeri ile Pelkas yeni bir takım arayışına girmişti. 2020 yılının yaz aylarında sarı lacivertli kulübe transfer edilen Pelkas'ın gideceği takım ise merak konusu. Peki; Dimitris Pelkas hangi takıma gidiyor, Pelkas ne zaman Fenerbahçe'den ayrılacak?

'Masadan eksiliyor dostlar' Fenerbahçe o isme de veda ediyor! - Resim : 1

Dimitris Pelkas Hangi Takıma Gidiyor?

Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Dimitris Pelkas'ın 2020 yazında geldiği Fenerbahçe'de yedek kulübesinde kalması nedeniyle menajeri ile yeni takım arayışına girdiği iddialarının gündeme gelmesinin ardından Fenerbahçe'li taraftarlar Pelkas'ın hangi takıma gideceğini araştırmaya başladı.

Bazı bası yayın kuruluşlarında ve Yunan basınında yer alan bilgilere göre Dimitris Pelkas'ın Hull City ile görüştüğü iddia edildi. Başarılı futbolcunun Fenerbahçe'ye 2.2 milyon Euro bonservis bedeli ile gelmesinin ardından yaşanan yeni gelişmelerde futbolcunun, Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City takımına gideceği iddia edildi.

Fenerbahçe'den bazı oyuncular transfer eden Hull City'nin Dimitris Pelkas'a da 4 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği iddia edildi. Ancak henüz ne Yunanistanlı futbolcudan ne de Fenerbahçe ya da Hull City'den resmi bir açıklama yapılmadı