Market ve Eczane Alışverişlerinde 360 TL İndirim Uygulanacak! Emeklilere Özel Kredi Kartı'na Yoğun İlgi!

Emeklilere özel kredi kartı kampanyası cazip teklifler sunmaya devam ediyor. 360 TL’ye varan indirimlerden hemen yararlanın!

Market ve Eczane Alışverişlerinde 360 TL İndirim Uygulanacak! Emeklilere Özel Kredi Kartı'na Yoğun İlgi!

Market fiyatları dahil birçok ürüne gelen zamlar sonrasında bilhassa emekli vatandaşlar ek destekler ve indirim fırsatları aramaya başladı. QNB Finansbank tarafından emeklilere özel sunulan CardFinans Emekli kampanyası sayesinde, market ve eczane alışverişlerinde geçerli olmak üzere 360 TL’ye varan indirim fırsatı uygulanmaktadır.

CardFinans ile emeklilerin yapacakları hemen hemen tüm harcamaları için cazip indirim fırsatları sağlanacağı gibi taksit avantajları ve ayrıcalıklar da sunulmaya devam ediyor. Emekli maaşını QNB Finansbank’tan alan tüm vatandaşların yararlanacağı kampanyadan başvuran herkes yararlanabilecek.

Emeklilere Özel İndirim Fırsatları CardFinans’ta

Emeklilere kredi kartı veren bankalar arasında yerini alan QNB Finansbank, CardFinans Emekli kampanyası ile vatandaşların 2022 yılında da birçok ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyor. Market ve eczane alışverişlerinde yapılacak tüm harcamalara yılda 360 TL’ye varan indirim fırsatı sağlanıyor. Ayrıca eğitim ve sağlık programları ile ilgili sektörlerde harcamalarını vade farkı ödemeden 3 taksit seçenekleri ile ödeme imkanı da sağlanmaktadır.

QNB Finansbank POS’larından yapılacak 50 TL ve üzeri market alışverişleri için yüzde 5, aylık ise 15 TL indirim sunulur. Eczanelerden yapılacak 50 TL ve üzeri alışverişlerde de yine yüzde 5 oranında, aylık 15 TL indirim sunulur. Ayrıca TaksitKolay seçeneği ile 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalarında sonradan taksitlendirme avantajları da sağlanır.

Emekliye Anında Kefilsiz Kredi Fırsatı!

CardFinans Emekli’nin avantajları arasında kefilsiz, şartsız ve hızlı kredi seçenekleri de yer alır. Anında Kredi ile QNB Finansbank aracılığıyla tüm emeklilerin CardFinans Emekli kapsamında tüm nakit ihtiyaçlarını avantajlı faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile kolayca karşılaması sağlanmaktadır.

Emeklilere özel kampanyaları ile 2022 yılında da birçok ihtiyaçlarına yanıt veren QNB Finansbank, ayrıca CardFinans Emekli kredi kartı sahiplerinin, ilgili kart ile en az bir adet otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde devam eden yıllarda yıllık üyelik ücreti de alınmamaktadır. CardFinans Emekli kampanyası ile emeklinin her harcamasında indirim kazanması ve QNB Finansbank’ın emeklilere özel ayrıcalıklarından yararlanması sağlanmaktadır.