Maaşı olan herkese! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank'tan şartsız ihtiyaç kredisi

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 10 bin TL ihtiyaç kredisi ödeme planları değişti. Şart olmadan giden herkese verilen krediler için faiz oranlarını yenileyen bankalar daha uygun oranlar sunuyor. İşte kamu bankalarının ihtiyaç kredisi faizleri.

Maaşı olan herkese! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank'tan şartsız ihtiyaç kredisi

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için çalınacak ilk kapı kamu bankaları. Bankaların destek kredisi niteliğinde sağladığı kampanyaları, özel hazırlanmış paketleri, banka müşterisi olanlar için ayrıcalıkları 3 kamu bankasını ön planda tutuyor. Ancak özel kredi paketlerini kullanmada kapsam içinde olmayanlar için bankaların sunduğu standart paketler de bulunuyor.

Hatta kamu bankalarının standart kampanyasız kredi paketleri, özel bankaların kampanyalı kredi paketlerinden daha uygun konumda bulunuyor.

KAMPANYAlı ZİRAAT VAKIFBANK HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETLETİ

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan maaş müşterilerine yüzde 1.55 faiz oranıyla 25.000 TL kredi imkanı sunuyor. Bu haktan özel sektörde çalışanlar, devlet memurları ve emekli olup maaşını her ay Ziraat Bankası'ndan alanlar yararlanıyor.

Halk Bankası'da ihtiyaç kredisi kampanyasında maaş müşterilerine öncelik veriyor. Bankadan maaş alanlar aylık yüzde 1.55'lik faiz oranıyla 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunuyorlar. Halk Bankası ayrıca kamuda çalışanları için ayrı, özel sektör çalışanları için ayrı ve emekliler için ayrı kredi olanakları hazırladı.

Vakıfbank'ın kampanyalı kredilerinde faiz oranları kişiye özel değişiyor. Bu çerçevede kişilerin şahsen yapacakları başvurular sonrası faiz oranları ilan edilecek.

KAMPANYASIZ İHTİYAÇ KREDİSİ ORANLARI

Kampanyasız kredi paketlerinde en önemli unsur şu. Kim giderse gitsin kredi kullanımına uygun olma koşullarını sağlaması şartıyla bu paketlerden yararlanabiliyor. Herkes için geçerli kampanyasız kredi paketlerinde vatandaşlar ister şubeden isterse online başvuru yapabilir.

Kampanyasız kredi paketlerinde ayrıca limit zorlaması yok. İlan edilen faiz oranı hem düşük hem yüksek limitli kredilerde geçerlidir.

Ziraat Bankası herkes için geçerli ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.79

Halkbank kampanyasız kredi paketi güncel faiz oranı yüzde 1.89

Vakıfbank aracılığıyla kredi çekecekler için faiz oranı yüzde 1.91

Faizsiz kredi paketi kapsamında Ziraat Katılım Bankası yüzde 1.99 kar payı ile finansman sağlıyor.

10.000 TL KREDİ ÇEKERSEM NE KADAR ÖDERİM?

Maaşı olan herkese! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank'tan şartsız ihtiyaç kredisi

Yukarıda yer alan tablo standart kredi paketi kapsamında 10.000 TL kullanılması durumunda 3 kamu bankasına aylık kaç TL ödeme yapılacağını gösteriyor. Kredi hesaplamasında ayrıca toplam geri ödeme miktarları da yer alıyor.