LPG'ye zam açıklandı tüp fiyatları da güncellemeye girdi! Mutfak tüpüne ne kadar zam gelecek? İşte 30 Temmuz 2022 Aygaz, İpragaz, Milangaz yeni fiyat listesi

Türkiye'de bugün LPG'ye zam açıklanmasının ardından eş zamanlı olarak mutfak tüpüne de zam geliyor. Buna göre ise yeni fiyatlar nasıl olacak araştırılmaya başlandı. LPG'ye zam açıklandı tüp fiyatları da güncellemeye girdi! Mutfak tüpüne ne kadar zam gelecek? LPG'ye zam açıklandı tüp fiyatları da güncellemeye girdi! Mutfak tüpüne ne kadar zam gelecek? İşte 30 Temmuz 2022 Aygaz, İpragaz, Milangaz yeni fiyat listesi

LPG'ye zam açıklandı tüp fiyatları da güncellemeye girdi! Mutfak tüpüne ne kadar zam gelecek? İşte 30 Temmuz 2022 Aygaz, İpragaz, Milangaz yeni fiyat listesi

LPG'ye zam açıklandı tüp fiyatları da güncellemeye girdi! Mutfak tüpüne ne kadar zam gelecek? LPG'ye zam açıklandı tüp fiyatları da güncellemeye girdi! Mutfak tüpüne ne kadar zam gelecek? İşte 30 Temmuz 2022 Aygaz, İpragaz, Milangaz yeni fiyat listesi - Türkiye'de bugün LPG'ye zam açıklanmasının ardından eş zamanlı olarak mutfak tüpüne de zam geliyor. Buna göre ise yeni fiyatlar nasıl olacak araştırılmaya başlandı. LPG'ye gelen zamlar sonrasında tüm tüp grupları bu zamlardan etkilenirken yeni fiyatlar ise büyük merak konusu oldu. Buna göre ise mutfak tüpü fiyatları araştırılmaya başlandı. Aygaz, İpragaz, Milangaz markalı büyük küçük tüp fiyatları haberin devamında yer alıyor.

Mutfak tüpleri son aylarda sürekli zam almaya başlamıştı. Son gelen zamların ardından ise yeni zam miktarının da açıklanması ile yeni fiyatların nasıl şekillendiği sorgulanıyor. Buna göre ise markaların ayrı ayrı mutfak tüpü fiyatları web sayfalarında güncellemeye girerken yeni zamlı fiyatların gece yarısı duyurulması bekleniyor. Buna göre ise yeni zamlı fiyatlar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

LPG'NİN LİTRESİNE 30 KURUŞ ZAM!

LPG'nin litresine açıklanan 30 kuruşluk zam sonrasında ise tüpgaz ürünlerine gelecek zam oranları da aşağı yukarı belli olmaya başladı. Buna göre ise 1 litre tüp 0,50 kg yapıyor. 24 litre 12 kg tüpe eşdeğer. Buna göre ise 30 kuruşluk LPG zammında büyük mutfak tüpleri 8 TL oranında zamlanacak. Buna göre ise yeni tüp fiyatları araştırılmaya başlandı.

30 TEMMUZ 2022 AYGAZ BÜYÜK TÜP FİYATLARI

Ankara'da 12 kg mutfak tüpü Aygaz'da 311 TL'den satılırken gelecek yeni zam ile birlikte büyük tüp fiyatı 319 TL'ye yükselmesi bekleniyor. Vergiler ve masraflar dahil yeni fiyatlar ortalama Türkiye genelinde 319 TL ila 325 TL arasında değişiklik gösterebilir.

30 TEMMUZ 2022 İPRAGAZ BÜYÜK TÜP FİYATLARI

İpragaz markalı 12 kg mutfak tüpü fiyatları güncel olarak 305,50 TL'den satılırken gelecek yeni zam ile birlikte en düşük 313 TL ve piyasa ortalamasına göre ise 313 TL ila 315 TL arasında değişkenlik göstermesi bekleniyor.

30 TEMMUZ 2022 MİLANGAZ BÜYÜK TÜP FİYATLARI

LPG'ye zam açıklandı tüp fiyatları da güncellemeye girdi! Mutfak tüpüne ne kadar zam gelecek? İşte 30 Temmuz 2022 Aygaz, İpragaz, Milangaz yeni fiyat listesi

Milangaz markalı tüp fiyatlarında da güncelleme gece yarısı yapılacak. Buna göre ise vatandaşlar 30 Temmuz 2022 Cumartesi günü itibariyle mutfak tüpü siparişi verdiklerinde 310,50 TL olan fiyat 319 TL'ye kadar yükselecek. Piyasaya göre ise fiyatların ortalama 319 TL ila 325 TL arasında değişkenlik göstermesi bekleniyor.