Kredi Kartı ve Kredi Borcu Olanlar İçin ING'den Müthiş Fırsat! Başvuran Herkes Borçlarını Kolayca Ödeyecek

Bankalara kredi kartı veya kredi borcu olanlar için ING'den büyük destek geldi! En uygun borç kapatma kredisi ING'de…

Kredi Kartı ve Kredi Borcu Olanlar İçin ING'den Müthiş Fırsat! Başvuran Herkes Borçlarını Kolayca Ödeyecek

Borç batağında sıkışan tüm vatandaşların imdadına ING Bank yetişiyor. Düşük faiz oranları ile başka bankalara borcu olan kişilerin, söz konusu kredi veya kredi kartı borçlarını tek bir çatı altına toplayarak kolayca ödemeleri sağlanacak. Borç Transferi kampanyası ile ödemekte zorlandığınız tüm kredi borçlarını yapılandırabilirsiniz.

Başvurusu onaylanan herkesin yararlanabileceği Borç Transferi kampanyası kapsamında, son dönemde özellikle bireysel kredi borçları artan tüm vatandaşların kolay ödeme fırsatlarından yararlanmaları sağlanacak. Tek bir banka üzerinde farklı bankalara olan borcunuzu toplayarak ayrı ayrı ödemek yerine daha cazip oranlar ile kolayca borçlarınızı kapatabilirsiniz.

ING Bank Borç Transfer Kredisi Faiz Oranları

ING Bank’ın kredi borcunu kolayca ödemek ve tüm borçlarından kurtulmak isteyen vatandaşlar için başlattığı Borç Transferi kampanyası ile yeni bir fırsat doğdu. Yüzde 1,59’dan başlayan cazip faiz oranları ile uygun ödeme seçeneklerinin geçerli olacağı kredi, başka bankalara borcu olan tüm vatandaşlara kolaylık sağlamayı hedefliyor.

Yüzde 1,59’dan başlayan cazip faiz oranları ile borçlarını yapılandırmak isteyenler için 36 ay vade seçenekleri de uygulanacak. 3 – 36 ay arasında belirlenen vade seçeneklerine ek 3 ay erteleme imkanı da sunuluyor. 5.001 – 100.000 TL arasında kredi tutarları için 1 ödemesiz seçeneklerinden yararlanarak hesaplı bir şekilde kredilerini ödemek isteyen herkes yararlanabilecek.

Kredi Borcunu Kapatmak İsteyenler İçin Son Fırsat

Borçları nedeniyle zor günler yaşayan vatandaşlar için ING Bank’tan yeni bir fırsat geldi. Yeni yıla az bir zaman kala bankaların sunduğu borç kapatma kredilerine ilginin de yoğun olduğu ifade ediliyor. Özellikle yeni yıldan sonra söz konusu kampanyalarda masrafların gelecek yeni zamların ardından artacak olması adeta tüm vatandaşlara son şans sunuyor.

Yeni yıldan önce borçlarından kurtulmak ve tek bir banka üzerine toplamak isteyen tüm vatandaşlar ING Bank’ın düşük faiz oranları ve 3 ay taksit erteleme avantajları ile sunduğu Borç Transferi kredi kampanyasına başvurularını yapabilirler. ING Bank başta olmak üzere birçok kamu ve özel banka tarafından borç kapatma kredilerine ilişkin farklı kampanyaların da Ocak ayından itibaren daha yüksek oranlarla sunulması bekleniyor. Borçlarından kurtulmak isteyenler için son fırsatlar Aralık ayı sonuna kadar devam edecek.

SONRAKİ HABER