KPSS Şartı Yok! Türk Kızılay'ından Personel Alım İlanı Yayınladı!

Türk Kızılay'ı tarafından KPSS şartı aranmaksızın personel alımı yapılacağı duyurusu yayınlandı. Kızılay personel alım şartları, başvuru tarihi ve detayları…

KPSS Şartı Yok! Türk Kızılay'ından Personel Alım İlanı Yayınladı!

Kamu kurum ve kuruluşlarında görev almak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği Kızılay personel alım ilanları arasında bir yenisi daha eklendi. Online olarak toplanan başvurular kapsamında çok sayıda personel istihdam edilmesi bekleniyor. KPSS şartı aranmaksızın alım yapılacak Kızılay kadrosuna başvuru yapacak adayların belirli şartları da sağlamaları gerekecek.

Türk Kızılay’ı tarafından yayınlanan yeni personel alım ilanına göre çamaşırhane görevlisi kadrosunda istihdam gerçekleştirilecek. İstanbul Bakırköy’de bulunan şubelerde istihdam edilmesi hedeflenen çok sayıda personelin, ilgili kadrolar için başvuru yapacak adaylar tarafından özel bazı şartların da sağlanması gerekecek.

Kızılay Personel Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Türk Kızılay’ı bünyesinde istihdam edilmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirilmesi hedefleniyor. 2021 yılı için son başvuruların alındığı şu günlerde adaylarda aranan şartlar ise bir hayli basitleştirilmiş durumda. Kızılay tarafından en son yayınlanan personel alım ilanına göre, KPSS şartı aranmaksızın alım yapılacak çamaşırhane görevlisi kadrosu için adayların bu alanda deneyim sahibi olmaları şartı dikkat çekmektedir.

İstanbul Bakırköy’de bulunan huzurevinde yeni dönemde istihdam edilmesi hedeflenen çok sayıda personel kadrosu arasında yer alan çamaşırhane görevlisi kadrosu için belirli özel şartlar aranmaktadır. Kızılay personel alımı başvuru şartları ise şu şekildedir:

Başvuru yapılacak kadro için sertifikalı veya mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

  • İlgili alanda en az 3 yıl deniyim sahibi olmak.
  • İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak.
  • Erkek adayların askerlik ile ilişiği bulunmamak.

Başvuru Tarihleri Ne Zaman?

Türk Kızılay’ı bünyesinde istihdam edilmek üzere alım yapılacak güncel kadrolar için adayların 24 Aralık 2021 tarihine kadar başvurularını ilgili ekran üzerinden yapmaları gerekmektedir. Kızılay’ın resmi personel temin sayfası üzerinden kolayca online olarak yapılacak başvurular sonrasında, KPSS şartı aranmaksızın adayların değerlendirme sürecine alınmaları sağlanacak. Yapılacak değerlendirmeler sonrasında ilgili kadro için istihdam gerçekleştirilecek.

İstanbul Bakırköy’de yer alan huzurevi için farklı kadrolarda da alım gerçekleştiren Türk Kızılay’ı online başvuru yöntemleri ile ilan metninde yer alan özel ve genel şartları sağlayan tüm adayların başvurularını onaylamaktadır.