KPSS 2022 Ferdi hoca kimdir, neden gündem oldu, soruları nasıl bildi?

Türkiye'de bugün gündem yerinden oynadı. Buna göre ise Twitter'da bir anda paylaşılan o haberler sonrasında ise herkes Ferdi hocayı araştırmaya başladı. Peki KPSS 2022 Ferdi hoca kimdir, neden gündem oldu, soruları nasıl bildi?

KPSS 2022 Ferdi hoca kimdir, neden gündem oldu, soruları nasıl bildi?

KPSS 2022 Ferdi hoca kimdir, neden gündem oldu, soruları nasıl bildi? Türkiye'de bugün gündem yerinden oynadı. Buna göre ise Twitter'da bir anda paylaşılan o haberler sonrasında ise herkes Ferdi hocayı araştırmaya başladı. KPSS 2022 lisans ve eğitim bilimleri oturumu 31 Temmuz 2022 tarihinde tamamlandı. Buna göre ise sınavın tamamlanmasının ardından adaylar ÖSYM tarafından açıklanan soru kitapçık ve cevap anahtarlarını yayınlamaya başladı. Adaylar bu sene büyük bir hayal kırıklığı yaşarken gündeme bugün bir anda düşen iddialar ise adeta tüyleri ürpertti.

Vatandaşlar sosyal medyada KPSS'de soruların bir yayınevi şirketi ile aynı çıkması ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Yapılan bu iddialar sonrasında ise gündem karıştı. Adaylar tarafından atılan tweet sayısı her geçen saniye hızla artmaya devam ederken konu ile ilgili henüz ÖSYM tarafından ise bir açıklama gelmedi. Yaşanılan bu gelişmeler eşiğinde ise gündeme gelen "Ferdi hoca" adında ki kişinin kim olduğu neden gündem olduğu ve soruları nasıl bildiği sıkı bir şekilde araştırmaya başladı. Vatandaşlar gerek sosyal medyada gerek arama motorlarında son saatlerde bu kişiyi hızla araştırmaya başladı.

FERDİ HOCA KİMDİR?

KPSS 2022 Ferdi hoca kimdir, neden gündem oldu, soruları nasıl bildi?

Sosyal medyaya düşen bu görüntüler kısa süre içerisinde rekor etkileşim aldı. Herkes o ismi araştırıyor. Ferdi hoca kim? Yaşanan bu gelişmeler sonrasında ise sosyal medyada tepkiler yükselmeye devam ediyor.