Kimliği ile Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank Şubelerine Giden Tüm SGK Emeklilerine 750 TL Verilecek! Ek Koşul Yok

Emekli maaşını Ziraat, Vakıf veya Halkbank'tan almayı taahhüt eden tüm SGK emeklileri için 750 TL'ye varan nakit desteği sunuluyor. İşte detaylar…

Kimliği ile Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank Şubelerine Giden Tüm SGK Emeklilerine 750 TL Verilecek! Ek Koşul Yok

Türkiye’nin önemli kamu bankaları tarafından emeklilere özel nakit promosyon ve kredi destekleri verilmeye devam ediyor. Bankaların son dönemde girdiği emekli promosyonu yarışında kolay ve cazip oranlar ile maaş ek nakit veren kamu bankaları, maaş durumuna göre 750 TL’ye kadar anında nakit sunacak.

Ziraat Bankası, Vakıfbank veya Halkbank şubelerine sadece nüfus cüzdanı ile giderek maaşını taşıma işlemlerini tamamlayan emekliler için 750 TL ödeme yapılması hedefleniyor. Aylık gelir durumuna göre emeklikler için farklı oranlarda ödeme yapılacak.

Ziraat, Halkbank, Vakıfbank Emekli Promosyon Oranları

Üç büyük kamu bankası tarafından Türkiye’deki tüm SGK emeklileri için (Emekli Sandığı, Bağ Kur, SSK) 750 TL’ye varan koşulsuz nakit promosyonu verilecek. Ancak her bir emekli için aylık gelir durumuna göre farklı oranlarda promosyon hesaplaması yapılmaktadır. En düşük emekli maaşına en az 500 TL olmak üzere 750 TL’ye kadar ödeme yapılması hedefleniyor.

Emeklilerin kamu bankalarının avantajlı promosyonlarından yararlanması için belirlenen güncel emekli maaşı promosyon oranları ise şu şekildedir:

  • 1.500 TL ve Altında Emekli Maaşı Alanlara: 500 TL
  • 1.500 – 2.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 625 TL
  • 2.500 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 750 TL

Ziraat, Vakıf ve Halkbank tarafından verilen güncel promosyon oranlarının yanı sıra Türkiye’de faaliyet gösteren birçok banka tarafından emeklilere özel promosyon kampanyaları yapılmaya devam ediyor.

Emekli Promosyonu Başvurusu

Ziraat emekli promosyonu başta olmak üzere kamu bankalarından nakit promosyon almak isteyenlerin kimlikleri ile banka şubelerinden başvurularını yapmaları mümkündür. Ayrıca mobil ve internet şubeleri ile ATM, SMS ve müşteri iletişim merkezleri üzerinden vatandaşların emekli promosyonu başvurularını kolayca yapmaları mümkündür.

SMS ile Ziraat’ten emekli promosyonu almak için: ‘’PRO’’ boşluk ‘’T.C. Kimlik Numarası’’ yazılarak 4757’e kısa mesaj göndermek yeterli olacak. Emekli maaşına ek promosyon ve emeklilere özel cazip bankacılık fırsatlarından yararlanmak için yıl sonuna kadar vatandaşların başvurularını yapmaları mümkündür.