Kesenin ağzını açtılar bir kere! Emekliler banka hesabınıza 5000 + 2500 ek ödeme yapılacak

Türkiye Finans Katılım Bankası emekli promosyon ödemelerinde çıtayı yükseltti. Banka başvuruda bulunarak maaş müşterisi olacak emeklilere 5000 TL doğrudan promosyon 2500 TL'de bonus ödemesi yapacak. Emekliler Türkiye Finans'a başvurduklarında toplam 7500 TL ödeme alma hakkı elde edecekler.

Kesenin ağzını açtılar bir kere! Emekliler banka hesabınıza 5000 + 2500 ek ödeme yapılacak

Emekli promosyon ödemelerinde bankaların yarışı daha ciddi bir hal aldı. Özel bankalar emekli maaş müşterisi için çok özel kampanyalar başlatıyor. Bu yarışa son günlerde katılım bankaları da dahil oldu.

Son kampanya ise emeklilere tam 7500 TL promosyon hakkı sunuyor. Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından başlatılan kampanya ve detayları sizlerle.

EMEKLİLERE 7.500 TL PROMOSYON VEREN BANKA

Bankalar kesenin ağzını promosyon ile açtı. Birçok banka tarafından başlatılan kampanyalarda emeklilere daha önce 3.750 TL, 4.000 TL ve 5.000 TL gibi rakamlar sunulmuştu.

Bu rakamlar tüm emeklileri kapsarken dul ve yetim hak sahipliği kapsamında maaş alanların ödemeleri de çok yüksek seviyelere çıkmıştı. Son kampanyalar emeklileri mutlu ederken Türkiye Finans Katılım Bankası çıtayı farklı bir noktaya çıkardı.

Bankanın Kampanyası

Türkiye Finans Katılım Bankası duyurusunda emekli müşterisi olacak vatandaşlara tek seferde 5.000 TL promosyon ödemesi yapılacağını duyurdu. 3 yıllık sözleşme için yapılacak bu ödemeler nakit ve peşin ödenecek. Vatandaşlar bu kampanyanın yanında ise 2.500 TL ek ödeme alma hakkına da sahipler.

Kesenin ağzını açtılar bir kere! Emekliler banka hesabınıza 5000 + 2500 ek ödeme yapılacak

BANKANIN AÇIKLADIĞI 5000 TL PROMOSYON

Emekli maaşı aylık 1500 TL altında olan emekli dul yetimlere Türkiye Finans Katılım Bankası 2.250 TL promosyon ödeyecek.

Emekli maaşı aylık 1500 TL üzerinde 2500 TL altında olan emekli dul yetimlere Türkiye Finans Katılım Bankası 3000 TL promosyon ödeyecek.

Emekli maaşı aylık 2500 TL üzerinde olan emekli dul yetimlere Türkiye Finans Katılım Bankası 5000 TL promosyon ödeyecek.

2500 TL BONUS NASIL ALINACAK?

Emekliler için 2500 TL ek ödeme başka emekli yakının davet edilmesi ile olacak. Emekliler başka bir emekliyi Türkiye Finans Katılım Bankası müşterisi yaparlarsa 250 TL bonus alacaklar. Toplamda 10 müşteri getirme hakkı olan emekliler bu sayede 2500 TL bonus ödeme alacaklar.

Bonus ödemelerine ilişkin bankanın resmi internet sayfası üzerinden "​​Promosyon tutarlarına ek olarak emekli maaşını bankamıza taşıdıktan sonra emekli yakını getiren müşterilerimize her yakını için 250 TL, toplamda 2,500 TL’ye varan nakit ödül ödenir." açıklaması yapıldı.

MAAŞ TAŞIMA İŞLEMLERİ NASIL VE NEREDEN OLACAK?

Bankanın kampanyasını beğenen emekliler kimlikleri ile Türkiye Finans Katılım Bankası'na giderek maaş taşıma işlemlerini tamamlayabilirler. Bunun dışında emekliler e-Devlet ve SGK web siteleri üzerinde de taşıma işlemleri yapabilir. Bu başvurularda ise yine banka şubesine gidilmesi ve maaşın aktif hale getirilmesi gerekir.