Kefilsiz ve Şartsız Emeklinin Hesabına Aktarılacak! Emekliye Halkbank’tan 5 Bin Lira Ödemeler Başladı!

Halkbank üzerinden emekliye 5.000 TL nakit ödemesi yapılmaya devam ediyor. Bu gruptaki kişiler yararlanabilecek. İşte detaylar…

Kefilsiz ve Şartsız Emeklinin Hesabına Aktarılacak! Emekliye Halkbank’tan 5 Bin Lira Ödemeler Başladı!

Emekli maaşını Halkbank’tan alan tüm emeklilerin rahatlıkla yararlanabilecekleri anında 5 bin lira nakit desteği ile emekliye destek sunulması hedefleniyor. Yeni yılda emekli maaşlarında yapılan artış oranlarının, yeni zamlar karşısında yetersiz kalmasının ardından ek nakit desteklerini araştırmaya başlayan birçok emekli, Halkbank tarafından sunulan destek ödemelerinden yararlanmaya başladı.

Emekli maaşını Halkbank’tan veya emekli maaşını Halkbank’a aktarmayı taahhüt eden kişilerin yararlanabildiği nakit desteğini sadece kimliğiniz ile banka şubelerine giderek anında talep edebilirsiniz. Ayrıca maaş müşterilerinin banka şubesine gitmelerine gerek kalmadan internet veya mobil üzerinden de işlem gerçekleştirmelerine olanak tanınmıştır.

Halkbank Emekliye 5 Bin Lira Kredi

Nakit ihtiyacı olan emekliye anında 5 bin lira destek sağlayan Halkbank, vatandaşların artan birçok ihtiyacına yönelik düşük faiz oranları ile destek sunmaya devam ediyor. Yüzde 1,58’den başlayan faiz oranları ile kullanılabilecek kredi, 36 ay vade seçenekleri ile kullanılabilmektedir.

Haber

Halkbank’ın emekli maaş müşterilerine ve maaş müşterisi olmayı taahhüt edenlere özel sunulan kredi, emeklinin bütçesine uygun geri ödeme planları ile kullandırılmaktadır. İster 3 ayda bir eşit taksitli ister serbest ödemeli ister artan veya azalan taksitli isterlerse de aylık eşit taksitli olarak vatandaşların emekli maaşına ke kredi alması mümkündür.

Halkbank Emekli Kredisi Hesaplama

Halkbank’ın Emekli Mini Kredi kampanyası kapsamında başvuru yapan tüm emeklilerin hesaplarına anında 5.000 TL nakit gönderiliyor. 5.000 TL nakit kredi için 36 ay vade ve yüzde 1,58 faiz oranları ile yapılacak hesaplamaya göre aylık 192,90 TL taksit ödeyerek vatandaşların nakit desteğinden yararlanması mümkündür.
Emeklilere özel bankacılık hizmetleri ile göz doldurmayı başaran Halkbank, ayrıca kredi kapsamında maaş taşıma işlemlerini yeni yapacaklara özel 750 TL’ye varan geri ödemesiz nakit ikramiye desteği de sunuyor. Emeklinin nakit sıkıntısına çözüm üretmeyi başaran Halkbank, 5 bin liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçları için ilgili grupta yer alan emeklinin hesabına anında para göndermeye devam ediyor.