Kara Tahta'da bu hafta telefon bilmecesi: kayıp telefon kimde?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kara Tahta'da bu hafta Yasemin ve Irmak'ın gündeminde kayıp telefon yer alıyor. Kara Tahta'da bu hafta telefon bilmecesi: kayıp telefon kimde?

Kara Tahta'da bu hafta telefon bilmecesi: kayıp telefon kimde?

Kara Tahta'da bu hafta telefon bilmecesi: kayıp telefon kimde? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Kara Tahta'da bu hafta Yasemin ve Irmak'ın gündeminde kayıp telefon yer alıyor. TRT ekranlarının bu sezon başlayan ve sevilen dizileri arasında yer alan Kara Tahta dizisi bu hafta yeni bölümü ile ekranlara tekrar geri geliyor. 27 Temmuz 2022 Çarşamba günü 15. bölümü ile izleyiciyle buluşacak olan Kara Tahta dizisinin tanıtımda büyük merak uyandırıldı.

Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merak edilirken fragmanda ise bir alt metin verildi. Buna göre ise bu hafta Kara Tahta dizisinde merak edilen gelişmeler Kamu Gündemi adresinde yer alıyor. İşte Kara Tahta yeni bölümünde yaşanılacak olaylar..

Kara Tahta yeni bölümde neler yaşanacak?

“Atlas ve Irmak arasındaki gerilim yükselerek devam eder. Yasemin ve Irmak’ın ise yeni bir gündemi vardır: telefon nerede? Bu problemi Atlas ile paylaşamayan Irmak, Yasemin’le birlikte telefonun izini sürmeye başlar.

Okul ise Asuman’ın yaptığı hırsızlıkla çalkalanmaya başlamıştır. Atlas her ne kadar duruma müdahil olmaya çalışsa da kayıp telefon çoktan Asuman’ın üzerine kalmıştır. Telefonun kaybolduğu ve Asuman’ın çalma ihtimaline karşı haber alan Bekir de soluğu Hikmet’in evinde alır. Hikmet, kızıyla ilgili bu önemli bilgiyi Bekir’den öğrenir.

İçerisinde önemli bir video barındıran telefon, tehlikeli sayılabilecek bir kişinin eline geçer. Bu kişi ise telefonu başka birisine postalar. Irmak, telefonun gittiği kişiyi öğrenince şok olur. ”

Kara Tahta kayıp telefon kimde?

Dizinin yeni bölümünde Yasemin ve Irmak kayıp bir telefon peşinde koşuyor. Telefonun izinin sürüldüğü yeni bölümde izleyiciler merakla araştırılan kayıp telefon konusunu netliğe kavuşturmak istiyor.

Kara Tahta dizi konusu ve oyuncu kadrosu

Kadrosunda; Furkan Andıç, Miray Daner, Cengiz Bozkurt, Kerem Aslanoğlu, Yasemin Yazıcı, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Nizam Namıder gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar otururken, senaryosunu ise Erkan Birgören kaleme alıyor.