Kapalı kapılar açılsın! Instagram gizli hesaplara nasıl bakılır? Instagram gizli hesap görme, hikaye izleme 2022

Instagram kullanan pek çok kişi gizli hesaplara nasıl bakacağını merak ediyor. Bu hesaplara bakmanın bazı yolları bulunsa da bu yolları bilen kişi sayısı oldukça az. Peki; Instagram gizli hesaplara nasıl bakılır, nasıl story izlenir?

Kapalı kapılar açılsın! Instagram gizli hesaplara nasıl bakılır? Instagram gizli hesap görme, hikaye izleme 2022

Sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan platformlardan olan Instagram'da bazı kullanıcılar kişisel güvenliği ve fotoğraflarını herkese açık bir şekilde paylaşmak istemediği için hesaplarını gizli hesap olarak kullanıyor.

Instagram tarafından kullanıcılarına verilen hesap gizleme özelliği ile birlikte çok sayıda kullanıcı hesaplarını gizleyebiliyor ve yaptığı paylaşımları istemediği kişilerin görmesini önlüyor.

Ancak bazı kullanıcılar Instagram hesabı gizli olan kişilerin hesaplarına erişmek, incelemek ve paylaşımlarını görmek istiyor. Bu noktada ise bu işlemi yapmak isteyen çok sayıda kullanıcı arama motorlarında bu işlemi nasıl yapabileceklerini araştırıyor.

Instagram'da başklalarının gizli hesaplarını görüntülemek isteyen kişilerin bu işlemi yapabilmesi için bazı yöntemler bulunuyor. Ancak başkasının gizli hesaplarına bakacak olan kişilerin bu işlemin yasa dışı bir işlem olduğunu bilmeleri gerekiyor.

Hesaplarını gizleyen kişilerin profillrine bakabilmek için tercih edilen en kolay yöntem bu işlemi yapan mobil uygulamaları kullanmaktır. Sadece bu işlemi yapabilmek için özel olarak çıkartılmış olan uygulamalar sayesinde Instagram kullanıcıları başkalarının gizli hesaplarına erişebiliyor ve kolayca görüntüleyebiliyor.

Kapalı kapılar açılsın! Instagram gizli hesaplara nasıl bakılır? Instagram gizli hesap görme, hikaye izleme 2022 - Resim : 1

Instagram Gizli Hesaplara Nasıl Bakılır 2022?

Instagram'da gizli hesaplara bakabilmek için en etkili yöntem Ghosty uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar başkalarının gizli hesaplarına kolayca giriş yapabilir ve paylaşımlarını inceleyebilirler.

Ghosty uygulaması ile başkasının Instagram hesabını incelemek isteyen kişilerin kendi hesaplarına uygulama üzerinden giriş yapmaları gerekiyor. Ghosty uygulamasına kendi Instagram hesaplarından giriş yapan kullanıcılar istedikleri gizli hesaplara bakabilirler. Ancak bu uygulamanın bazı sorunları olabilir.

Ghosty Uygulamasının Güvenilirliği Kesin Değil!

Kapalı kapılar açılsın! Instagram gizli hesaplara nasıl bakılır? Instagram gizli hesap görme, hikaye izleme 2022 - Resim : 2

Bu uygulama aracılığıyla başkalarının gizli hesaplarına bakmak isteyen kullanıcıların kendi hesapları ile uygulamaya giriş yapmaları gerekiyor. Ancak Ghosty, güvenilirliği kesin olmayan bir uygulama ve bu nedenle de kullanıcıların hesaplarının çalınması oldukça muhtemel.

Hesabı çalınmayan kullanıcıların ise veri ve bilgilerinin çalınması ya da sosyal medya hesaplarından istek dışı etkileşimlerde bulunması muhtemeldir.

Güvenilirliği kesin olmayan bu uygulama iOS işletim sistemli cihazlar için App Store'da bulunmazken, Android'li cihazların da uygulamayı kullanmak için Ghosty APK dosyası indirerek telefonlarına kurulum yapmaları gerekmektedir.

App Store ve Google Play Store'da bulunmayan bu uygulama yalnızca APK dosyası olarak bulunabiliyor.